Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért és milyen büntetéseket...

Miért és milyen büntetéseket szoktál kapni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 19:06
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Eldugták a pálinkát, amit én vettem :))
2010. dec. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nálunk csak lelki terror volt mindig, de kifejezetten büntetés nem.
2010. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
nálam a telefont is eldugja az anyám és a lakáskulcsot is. ez az igazi lelki terror, nem kívánom senkinek.
2010. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Régen pofont is kaptam(vagy fejbeverést) és büntetést is...eltiltottak a géptől. Konkrétan lesz.rtam, mert azért tették, mert rosszul tanultam. Érdekes, nem tanultam ugyanúgy, hacsak nem ültek mellettem(és üvöltöztek velem, és vertek).

Most már nem mer anya megbüntetni. Én is kipróbáltam már nem csak a zöldet... Annyi volt a reakciója, hogy "De fura a szemed *_* És mit érzel? Milyen?" :'D

17L

2010. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 AnonymusAnonymus ***** válasza:

Én ha rossz jegyet hozok haza (3-as, 2-es, 1-est nem szoktam hozni :P), akkor x napra, vagy 1 hétre letiltanak a gépezésről. Vagy ha be van szervezve egy program, mondjuk találkozás az osztálytársakkal, akkor az lesz törölve.

13/L

2010. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Régen eltiltottak a géptől, meg kaptam pofonokat, veréseket.

De a szüleimet szeretem, és jók is.

2011. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

Tegyük fel, hogy elszöktem otthonról, és csak másnap találnának meg. (bár ez nem igaz).

Akkor szerintem az alábbi büntetést érdemelném:

Be kellene mennem a szobámba. Anya vagy apa (csak az egyikük) bejönne. Hasra fektetne az ágyon, lehúzná rólam a nadrágot és a bugyit. Fogna egy fakanalat, vagy egy favonalzót. 20-szor ráütne a csupasz fenekemre, de úgy, hogy valamennyire azért fájjon. Abból tanulnék.

2011. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!