Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » FONTOS! Hogyan NE rontsam el...

FONTOS! Hogyan NE rontsam el a család karácsonyát?

Figyelt kérdés

Idén is, mint minden évben a nagybátyáméknál karácsonyozik az egész család. Öten leszünk gyerekek. (unokatesóm 11, az ő unokatesói pedig 13, 14, 15 és 16 évesek.) De én egyiküket sem csípem. Az unokatesómat szeretem, majdnem az egész nyarat együtt töltöttük. Na de az ő rokonai... A 16 éves egy 5 tonnás kocka, aki még bunkó is, a 15 éves mamapicifia, a 13 és a 14 éves meg tesók és "rajok" (szitakötő-szemüveg, focistafrizura, EdHardy póló). Én meg egyedül leszek lány. De engem se kell félteni, nem bírom ki, hogy ne hagyjam őket békén. Pl. a rajokat direkt "tésókám"-nak hívom vagy "csillag-csücsöri-kiscsillag"-nak xD A kocka meg azóta fél tőlem, hogy egy éve megkértem, hogy töltsön le nekem egy dalt, de ő csak tovább WOW-zett. Azóta oltogatom folyamatosan. És a család már kissé unja, engem azért szidnak, mert hogy egy lány legyen már rendesebb (jogosan), a fiúkat meg hogy miért félnek egy ilyen 13 éves kiscsajtól. Általában az a vége, hogy a nagypapám közénk csap és teletömjük magunkat sütivel. Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen a karácsony? Amúgy már a fiúk is elkezdenek szekálni, ha meglátnak. (pl. Írtak egy enyhén durva SMSt a fiúnak, akibe szerelmes vagyok)

13/L


2010. nov. 27. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a csaj, aki legszivesebben levágná az öccse kezét xĐ


Sz*rd le őket.

2010. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

foglalkozz azzal az eggyel akit kedvelsz

a többieket egyszer oltsd le, küld el őket valahová, és többé ne foglalkozz velük, mintha nem is léteznének

2010. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De az én naiv kis uncsiöcsém meg meg csak velük van:S A felnőtteket meg unom. A suliról lehet velük beszélni, vagy a fiúkról faggatnak, tehát vagy egyedül, vagy sehogy. Esetleg a hallgathatom a beszédes nagynénit:D
2010. nov. 28. 17:09
 14/18 anonim ***** válasza:

esetleg beszélhetnél az unokatesóddal, még így az ünnepek előtt hogy neked ez igy elég pocsék. Kérd meg hogy ha lehet inkább veled legyen,mert már végre szeretnél egy normális karácsonyt.Ha nem jön össze, vigyél laptop-/mp4-et és sz@rd le a többit . Vagy csak simán menj le a felnőttekhez.

14f

2010. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
legyél "beteg" és kérd meg anyukádékat,hogy had maradj otthon.bár ez nem nagyon szokott beválni.vagy nézz át rajtuk simán.
2010. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Vagy majd elbeszélgetek a messziről jött rokonokkal, uncsitesóm nagymamája nagyon érdekes életet élt fiatal korában, majd meséltetm kicsit:)
2010. nov. 29. 18:56
 17/18 anonim ***** válasza:
remek ötlet :)
2010. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az erdélyi rokonokkal mindig nagyon jót beszélgetek, sajnos nagyon ritkán jönnek és sajnos én még sosem voltam ott. A gyerekeket pedig én sem akarom csesztetni mert nekik sem hiszem hogy túl jó ideutazni nyugatra évente kétszer/háromszor és akkor is csak csesztetem őket. Hogyan kezdjek tiszta lappal?
2010. nov. 29. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!