Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez egy normális család reakció...

Ez egy normális család reakciója? De most komolyan!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.A szüleim és az egész családom(!!) azt akarja,hogy menjek le valahova Balaton környékére több barátnőmmel több napra is.Ez eddig rendben is van,de azt mondják,hogy szervezzem meg.Még ez is rendben lenne,de szinte erőltetik,hogy menjünk messze..de én még nem érzem magam olyan érettnek,hogy mindezt megszervezzem,annyi pénzt vigyek magammal,találjak vissza a szállásra este,ott is vigyázzak mindenre..:/ nekem elég lenne annyi,hogy elmenjek egy egész napra fürödni barátnőkkel.Ekkora felelősséget ne is akasszanak a nyakamba,túl nagy lenne..:/ de mindig piszkálnak,hogy menjek..x/ de ennyit?minek?Kinek van 80.000 Ft-ja rá?Senkinek..főleg nem akarom én erre pazarolni.Inkább akkor mást vennék belőle,hasznosat.Ruhát vagy kaját.
2011. júl. 1. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most felnőttebben gondolkodsz, mint a saját szüleid. Ettől függetlenül még tényleg nem lenne jó, ha kíséret nélkül mennétek.
2011. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az!Nagyon messze van tőlünk a Balaton!Persze,hogy ott a telefon,de hiába,ha valaki ellopja..stb.Hiába,ha valaki erőszakoskodna.Csak lányok mennénk,nem sokan.Sokaknak az anyja mindezt nem engedné és nem finanszírozná..
2011. júl. 1. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez baromi érdekes...engem még 20 évesen sem akartak engedni, a barátnőimmel és a szüleivel...
2011. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja,érdekes h velük meg nem engednek(barátnőmmel meg szüleivel),viszont engednének szülők nélkül..

És nekem még az is furcsa volt,hogy egy rokon(unokatesóm felesége),aki nagyon épeszű,felvilágosult nő,fiatal,még ő is támogatta volna az ötletet..nagyon durva..

2011. júl. 1. 20:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ez mind nem kamu:|
2011. júl. 1. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj...szerintem is fiatal vagy ehhez, de lehetsz annyira értelmes, hogy nem csatangolsz a késő éjszakában, nem kapsz alkoholmérgezést stb...ezek szerint a szüleid megbíznak benned, azt akarják, hogy talpraesett légy. Amúgy mit 80 000 Ft...menjetek Sóstóra, az Ifjúság Kempingbe ( Siófok)amikor legutóbb voltam ott, akkor 4 éjszaka kb. 12 zer Ft volt, utazás oda-vissza kb. 2500-300 Ft. A 12 ezerben benne volt az idegenforgalmi adó is. Azóta lehet, hogy drágult, de annyira talán nem. És nagyon szép, rendezett, parcellás helyek vannak a sátraknak. Közelben van a strand ( fizetős és ingyenes is)

Busz bevisz a központba 200 Ft körül. Plussz kaja, szüleitek biztos adnak nektek kenyeret, zacskóslevest stb. Én tavaly kb.25 ezerből kijöttem. Ja és sátor is kell :)

2011. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nektek nincs is idegenforgalmi adó :) Akkor még olcsóbb. De azért keress rá a neten, lehet,hogy vannak változások.
2011. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kérem a szüleidet :D
2011. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én el sem engedném a lányomat,nem hogy még küldeném:xD
2011. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyébként mi lett végül? elmentetek nyaralni?
2015. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!