Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt tinédzser anyukák?...

Vannak itt tinédzser anyukák? Mesélnél nekem az életedről?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült be,miért döntöttél úgy,hogy megtarto,vagy ha esetleg elvetetted,azt miért? Családod hogy reagált,párod? Anyagilag hogyan vagytok?Megbántátok,hogy megszültétek?

Nem vagyok ilyen szituban,csak érdekelne,hogy ti ezt hogy viselitek el.


2010. nov. 27. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha én még 19 fejjel tinédzsernek számítok akkor válaszolok a kérdéseidre.

Abortusz ellenes vagyok így ez nem volt kérdés hogy megtartom. Szüleim nem szóltak bele hogy döntök,azt mondták elég érett vagyok eltudom dönteni,de mindenképp támogatnak,párom nem szerette volna megtartani ő is 19 éves,de amint megszületett megszerette a lányát.

Anyagiakról nem írnák mert az eléggé összetett és bonyolult,de a kislányom semmiben sem szenved hiányt.Nem bántam meg hogy megszültem.

5hónapos szépség anyukája.

2010. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szia :)

Csak februárban fogok szülni de eléggé kamasznak számítok a be nem töltött 17 évemmel. Nem igazán tisztázott, hogy hogyan sikerült be, valószínűleg nem figyeltünk eléggé a védekezésnél (óvszerrel védekeztünk). Én nagyon abortuszellenes vagyok, semmiféleképpen nem vetettem volna el ( leszámítva az élettel összeegyeztethetetlen betegségeket). A párom velem egyidős, másfél éve leszünk együtt amikor a fiunk megszületik. Számomra nem volt kérdés, hogy megtartom-e, akár vele, akár nélküle. Nem akarta egyáltalán, de ő egy pillanatig sem fordított nekem/nekünk hátat, és azóta ő várja a legjobban :) (Igaz, hogy én mondogattam neki sokszor hogy még fiatal ehhez, élje ki magát stb, de azt mondta nem érdekli más lány csak én, főleg hogy az ő vérét hordom a szívem alatt.) Anyagilag rémesen állunk, de egyelőre elég lesz a havi kb 38 ezer forint, mivel eddig semmit nem kellett megvennünk, mégis minden megvan a család támogatása jóvoltából :) (használt cuccok stb, mindenkinek nemrégiben születtek babái).

Egyelőre nem érzem azt, hogy megbántam volna, legalább ad valamiféle motivációt, hogy kezdjek valamit az életemmel.

Nagyon jól viselem, könnyű a terhességem, egy vagy két olyan ember van aki eddig beszólt volna, de pont annyira is érdekel a véleményük... hiszen nem is ismernek! :)

A legnehezebb a suli lesz, baba mellett fél éven keresztül tanulni kell majd, hogy a 11.et befejezzem. DE mások is meg tudták csinálni, tehát nem lehetetlen :)

2010. nov. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok tinédzser anyuka, de egy jó ismerősünk 5 éve, 16 évesen azzá vált. A szülei nagyon örültek a kisbabának, végig mellettük voltak. A kislány apjával szakítottak - ő nem akarta a babát - aztán pár éve kibékültek, s most 3-an élnek, nagy szeretetben, imádják a kislányt, és - véleményem szerint - egy percig sem bánják, hogy megszületett a csöppség :).

Az anyagi helyzetükről nem sokat tudok - kb. 2 éve nem láttam őket - de a kislány nem szenved hiányt semmiben.

2010. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 vagyok és szültem. örökbe adjuk a picit. kurwa szar lett az életem, eddig is az volt, de neki legalább jó sora lesz. ne legyél kíváncsi min megyek keresztül. =(
2010. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!