Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vagyek karácsonyra a...

Mit vagyek karácsonyra a tesómnak (17F) es apukámnak? 13L

Figyelt kérdés

Anyunak már tudom hogy mit veszek,de nekik fogalmam nincs mit vehetnek.ti mit vesztek szuleiteknek,fiutestvereteknek?

Ja es nem szeretnek tul dragat,mert nincs tul sok penzem,es nem is várnák el a drága ajándékot.max.:1000-2000-er-


2010. nov. 28. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem nincs fiútesóm,szóval arra nem tudok mit írni, csak arra, hogy apunak mit veszek.

Szóval: ő nagyon szereti az édességeket, de ritkán vesz magának valami finomabbat [kivéve, ha azt nem számoljuk, hogy én kibontok egy csokit, eszek belőle 2 kockát, a szüleim meg még aznap felzabálják az egészet, én meg aztán 3 hét múlva panaszkodok nekik, hogy már megint megették a csokimat, pedig most megkívántam xD] , ezért veszek neki valami drágább bonbont, sok csokit, vagy valami ilyesmit.

Anyukám egy "saját készítésű" cd-t kap "anyás" dalokkal, egy csokit, meg még valamit [golyós dezodort, dezodort, pulcsit, v.vmi ilyesmit]

2010. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, 13,5/L :D
2010. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem van fiútesóm 16 éves.Ő szereti a fülbevalókat, ezért én egy kis dobozba veszek neki 2-2 pár fülbevalót.Ahol én lakom, most szombaton karácsonyi vásár lesz, amit a rajztanár, és a képzősök csináltak.Onnan veszek dobozt.Apukámnak valamit a kocsijába, valami lógókát,díszt vagy ilyesmit.Remélem segítettem:) 13/L
2010. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi:)


irjatok mééég.....

2010. nov. 29. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:

apukádnak valami cd-t amit tud hallgatni a kocsiban..

testvérednek :

ha pl "művész féle" : akkor egy szép füzet.

- vagy egy sima film is biztos boldoggá tenné. csak csomagold be szépen :) 14

2010. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

apukádnak dezodort

a tesódnak sapkát sálat v. melegebb zokni nejlonharisnyát

(lány.16)

2010. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi,olyasmire én is gondoltam, hogy tezodor,tusfürdő,ilyesmi.
2010. dec. 1. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egyik bátyám 18 lesz februárban és ő imádja az ilyen karkötő-szerűségeket. Valami túristanyaggató helyen vett olyan karkötőt, ami gyakorlatilag egy fekete széles bőrdarab, rá van varrva 2 vékonyabb (kis szünetekben egymás melett), amik ilyen kapcsosak, vagy hogy is hívják ezt..Áh olyan hülye vagyok. :D Szóval amit ilyen háromszög alakú bigyuszba kell bekapcsolni, de nem jut eszembe a neve. Annyi a lényeg hogy sztem jól néz ki. Meg állandóan egy cápafog van a nyakában bőrre fűzve.

Barátnőm (vagy ismerősöm ha így jobban tetszik) a 16 éves öccsének olyan csomózó technikával csinál karkötőt, remélem tudod, mire gondolok, cska már fáradt vagyok.

2010. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó: Fiúnak neilonharisnya? O_o
2010. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nejlonharisnya xD


Köszönöm szépen az ötleteket,szerintem maradok a dzodornal,vagy valami hasonlonal,de meg karacsonyig gondolkozok rajta.

2010. dec. 4. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!