Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túl sokat álmodozok, mit tegyek?

Túl sokat álmodozok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig elgondolkozok, merengek hogy én majd miket viszek végbe a jövőben. De eközben a valóságban nem sok mit teszek érte. Vagy nincs rá lehetőségem, vagy nem fűlik rá a fogam stb...


Mit tegyek?


2010. dec. 7. 19:10
 1/7 Kovboj ***** válasza:
Foglald el magad, találj hobbyt :D irj nemet és kort és akkor tipped is adok :P
2010. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

17/F

Próbálkoztam extrém sportokkal, de csak arra sikerült rávilágítanom vele hogy semmi kitartásom nincs...

2010. dec. 7. 19:43
 3/7 Kovboj ***** válasza:
francba azthittem valami 16 éves jó nő vagy:D gyere velem crossmotorozni, holnap javíttatom úgyis meg...persze benzint te fizeted :P
2010. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
xD akkor ezt a jó nőt benézted xd
2010. dec. 7. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Állítólag nem jó az álmodozás, de én is nagyon sokat csinálom. Viszont elkülönítem, vannak olyan álmaim, amiket meg akarok valósítani, azokért általában teszek is, a többit meg csak úgy szórakozás kedvéért, nem is igazán szeretném hogy megvalósuljanak vagy lehetetlen lenne.

Szerintem gondold át hogy mit szeretnél a jövőben (ne álmodozz el, hanem logikusan( és ebből mi megvalósítható. Aztán hogy ezekhez mit kéne tenned, hogy sikerüljenek, és tűzz ki magad elé rövidtávú célokat, azokat könnyebb elérni.

16/L

2010. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!! Az nem baj, ha álmodozol...!!!

De gondolj bele, mennyire jó dolgokon merengsz el... "Jó lenne ilyennek lenni, ezt csinálni, azt tenni"

Nem véletlen álmodozol ezekről. Ha igazán fontosnak tartod valamelyik "álmodat" úgyis majd mindent megteszel érte, hogy megvalósítsd... Viszont, amíg a füled botját sem akarod mozdítani érte, addig nem igazán fontos az álom.. de arra jó, hogy kicsit kizökkenj a mindennapi dolgokból.

Én is sokat álmodoztam régen. Volt egy, amire annyira sokat gondoltam, hogy eldöntöttem valóra váltom. ( szerencsére sikerült is...) Szóval én azt mondom álmodozz bátran...!! :)

üdv. 23/L

2010. dec. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néézzétek meg a Don Juan deMarcot :) Álmodozni nemcsak lehet, hanem egyenesen kötelező :))))
2011. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!