Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az baj, hogy sokat álmodozok?...

Az baj, hogy sokat álmodozok? És miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval én szinte mindig álmodozok. A kocsiban, a buszon, a suliban, itthon, stb... Szerelemről, csókolózásról, fiúkról. A figyelmemet is elveszi szinte minden felől. Miért van ez? Még az álmaimban is ilyenek térnek vissza.


13/L


2011. jún. 2. 12:36
 1/8 :) :) :) ***** válasza:
74%
Nem baj,hogy álmodozol,én is szoktam :) 14L
2011. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jún. 2. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam:)
2011. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az álmodozás a legjobb dolog , de van amelyeket nehéz megvalósítani :S
2011. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenki szeret álmodozni. De gondolom azt érzed, hogy baj, ha a suliban is a tanárra figyelés helyett álmodozol. Tehár részben ez igenis baj.

Próbáld meg beosztani az idődet, hogy mikor mit kell csinálnod. Házimunkavégzés közben is jót lehet elmélkedni, gondolkodni. (PL. vasalás, mosogatás) De persze egy kis rutint kell szerezni, hogy az álmodozás közben le ne égessük a ruhát, ne hagyjuk bedugva a konektort, vegyük észre, hogy hol van még maszat az edényen.

Ajánlanám, hogy álmodozz olyan dolgokról, amit esetleg meg is tudsz valósítani. (PL. egy jó előadást tartasz a suliban az egyik órán, a többiek meg azt mondják ámulatukban, hogy na ez igen! vagy Keresel magadnak egy hobbit és mikor már jól megy, akkor megmutatod a barátaidnak, hogy miért is jó ezt csinálni. A fiatalok nagyon tudják lelkesíteni egymást nem csak a hasztalan dolgokban, hanem a jóban is! vagy Vállalsz diákmunkát és akkor a pénzedből mindenféle csodadolgokat meg tudsz vásárolni magadnak. stb.)

A lényeg, hogy megvalósítható dologról ábrádozz és ne elégedj meg az ábrándozással, próbáld is megvalósíani az álmodat. Meglásd az egyik álmod megvalósítása közben már nem is fog eszedbe jutni, hogy megint csak ábrándozzál!

2011. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha almodozol... en is szoktam, mai napig is... es neha a megvalosult almok a legszebbek <3

(18, l)

2011. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is nagyon sokat szoktam álmodozni:)hát az iskolába a legbosszantóbb vagy ha valakivel beszélgetek...
2011. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és L/13
2011. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!