Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket nem foglalkoztat ez a...

Titeket nem foglalkoztat ez a kérdés? Vagy nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ti megkérdeztétek a szüleiteket hogy hol fogantatok meg? :D Vagy mondjuk anyukádat...Mert engem ez érdekelne.. Majd egyszer szívesen megkérdezném anyukámat.. :D (De most nem kell hülyének nézni..) Ti megkérdeztétek anno? 13L
2010. dec. 11. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Engem érdekelne, de sajnos nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy megkérdezzem.

A barátnőm családja pont a fordítottja a miénkének. Ő tudja, hogy Debrecenben az xy szállodában fogant, a húga pdig a pótkocsi alatt.

14/L

2010. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Én már beszéltem erről anyuval..

Sőt azt is tudom,hogy védekeztek és kiszakadt a gumi,jó zet nem így mondta,csak egyszer valahogy feljött a szó és mondta,hogy mindenképpen kell fogamzásgátló,aztán így kibökte,hogy miért..

Igazából nem izgat a téma,nálunk ez átlagos téma vagyis,hogy nem kell gyertyát gyújtani és 1 hónapig gondolkozni,hogy,hogy is kérdezzünk rá.


Főleg bátyám meg apum között van ilyen viszony :)

Már ilyen képeket is néznek,hogy milyen jó a feneke.


Najó most úgy írtam,mintha egy pedo családban élnék,de nem :D:D

Csak na..szóval mindegy,csak égetem magam ,ég jó,hogy névtelen az oldal.xDDD

2010. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Öööö hát nagyon nem :D Nem akarok én olyanról tudni, hogy anyám meg apám mikor hol hogyan stb, pfej :D Én se mesélem az ilyen jellegű dolgokat, ez magánügy szerintem.
2010. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok kíváncsi ilyen jellegű témákra. De ha Édesanyáddal olyan jó a kapcsolatod, nyugodtan megkérdezheted!

Igaz, nekem is nagyon jó, de szerintem ez ahhoz túl intim, hogy megkérdezném....

2010. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelni érdekel kicsit de annyira nem h rá is kérdezzek. És mi sem vagyunk olyan viszonyban h megkérdezzem...
2010. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én megkérdeztem, és el is mondta rendesen. Ez nálunk nem tabutéma. :D (bár van amit én sem mondok el) És nem ciki szerintem. Ha jó a kapcsolatod az anyuddal, kérdezd meg, elfogja mondani. :D:D


igaz mostanában kicsit megromlott a kapcsolatunk, és már nem beszélgetünk ilyen dolgokrol(sem)... na de mindegy :P:D

2010. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. hát szerintem ha rá is kérdezek, akkor majd csak 8-10 év múlva..azért most még biztos hogy nem. :D
2010. dec. 12. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezen még eddig nem gondolkodtam, de most már én is kiváncsi lettem, hogy hol, és milyen körülmények között foganhattam. De sajnos nem olyan a kapcsolatom anyummal, hogy ezt megkérdezzem tőle.

14/L

2010. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én foganntatásomnak nagy sztoríja van..És anyu csak úgy 1szer elmondta, nemtom hogy került szóba: A nagynénéméknél, vigyáztak az unokatesómra(akkor 5/F), amikor már aludt, a PADLÓN(mert recsegett az ágy és nem akarták, h felébredjenxD), és véletlenül pont nem védekeztek Szóval egész véletlen vagyok :) De a barátaim is tudják hol "készültek"xD
2010. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én rá kérdeztem és mondták hogy az olaszországi nyaraláson

közönyösen kezelték a kérdést

16/L

2010. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!