Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy elég ciki kérdés?

Egy elég ciki kérdés?

Figyelt kérdés
Az van,hogy én mindig olyan kellemetlenül érzem magam,mikor az orvos vizsgál,mert nekem a nagyajkaim sokkal kissebek,mint a kisajkak,és így csúnyán kilóg,és szerintem ez nem normális.Nem tudom mennyire gyakori dolog ez,mert még senkivel nem beszéltem erről.A férjemet hál istennek nem zavarja,de neki sincs ezzel kapcs. tapasztalata,mert én vok neki az első,és nekem is ő volt.Most terhes vok.,és sokat járok orvoshoz,meg a szülés is olyan ciki lesz.Arra lennék kiváncsi,hogy más is van így?
2009. dec. 16. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok így,de hidd el a nőgyógyászod látott már annyi mindent,hogy ezen nem fog kiakadni,nekik fő,hogy tisztán ápoltan menjen az ember lánya és kész.
2009. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát az enyém sem szép, valahogy olyan cipőben járok mint te. De engem nem érdekel, szerintem a doki látott már számtalan ilyet. Nem hiszem hogy ezzel foglalkozna vizsgálat alatt, a lényeg hogy ápoltak legyünk.
2009. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy kellemetlen de hidd el a terhesség végére sok mindent meg fogsz szokni. A terhességem előtt rettegtem a nőgyógyásztól, de azóta már úgy megyek hozzá rákszűrésre mintha hazamennék. Meg fogod szokni mert mikor már a 15. alkalommal nézed az unott, érdektelen képét az orvosnak, elmúlik a szorongásod. A szüléskor meg a kisebb gondod is nagyobb lesz annál mint, hogy kellemetlenül érezd magad. :-) Hidd el, tapasztalatból mondom. Engem a 20 órás vajúdás alatt mintegy 20-szor vizsgáltak meg és szinte minden órában más. Volt öreg, de volt fiatal jóképű nőgyógyász is köztük. Viszont annyira fájt a tágulás, hogy semmi más nem érdekelt. Szerintem akkor sem jöttem volna zavarba, ha maga Brad Pitt az orvos.
2009. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy? Csak mert a nagyajkak nálam pl beduzzadtak a terhesség folyamán! És így a kisajak még kisebbnek tűnik! :) Ez vígasz lehet de egyébként ne törődj vele! Örülj, hogy anya leszel!
2009. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is kijjebb lóg.A nőgyógyászt hidd el nem érdekli. A férjemet nem zavarja, igazából engem sem. De már gondolkodtam rajta, hogy egyszer megplasztikáztatom ott magam, csak nem tudom ezt lehet-e:-))
2009. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Éretlen vagy... Ha már ott tartasz hogy gyereked legye akkor túl kéne lépni az ilyen dolgokon. Szerintem az orvost totál nem érdekli hogy nézel ki.
2009. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Előzőnek: :)) (B.Pitt)

A viccen gondolkodtam: valami olyasmi, hogy a nők a nőgyógyihoz és randevúra a legszebb bugyijukat veszik fel.

De egyiket sem az érdekli! Gyanítom, csak azért van bugyival, hogy szalonképes legyen, ugyanez vonatkozhat a nemi szervekre is.

2009. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, normális. mikor még szűz voltam és senkivel sem beszéltem ilyenről én is azt hittem h csak nekem van ilyen. aztán a párom megnyugtatott h másnak is ilyen. senki sem egyforma.
2009. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel vilag eletemben zavart,de most is minden alkalommal zavarba vagyok ez miatt a dokinal,ráadásul az enyem olyan husos kis pu.. hogy a parom is mindig ezzel viccel.mikor megyek dokihoz aztan szetterpesztem magam egy hatalmas pu.. van ott mindig arra gondolok en is mit gondolhat a dokim.De remelem ha szulni megyek ezzel nem fogok foglalkozni.
2009. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors,megértő válaszokat.Igazából engem sem izgat már annyira ez a dolog,mint régebben,csak ma láttam egy borotválással kapcsolatos kérdést,hogy hogy lesz szüléskor,és erről jutott eszembe,hogy milyen lesz,de igazatok van,kissebb bajom is nagyobb lesz annál akkor,mint ez.
2009. dec. 16. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!