Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki bőrönddel menni a kórházb...

Ciki bőrönddel menni a kórházba? Tudom, hogy fura kérdés, de nem tudom eldönteni, hogy vegyek egy sporttáskát vagy jó az itthoni bőrönd is? Ti mivel mentetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan viheted a bőröndöt! Egyáltalán nem ciki! Sőt ha van szoptatós (baba-mama) párnád, azt is vidd nyugodtan magaddal. Én 8 hete szültemm és volt aki bőröndbe, volt aki utazóba hozta a cuccát. Ki mibe fér bele:)
2010. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!Köszönöm,hogy válaszoltál!Itt dilemmázok!34 hetes vagyok és rakom össze a cuccom!Csak nem tudtam dönteni!Van szupi bőröndünk(nem túl óriás),és nem akartam most költeni sporttáskára!Gatulálok a Kicsihez!:)))
2010. máj. 4. 18:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam spottáskába pakolni, de ennyi cucc nekem csak a bőröndbe fért. Pelenka, popsitörlő, betétek, törölközők, ruhák, pizsi, köpeny, tisztálkodó szerek, papucs.... Rengeteg helyet foglalnak. Volt olyan szobatársam, akinek bőrönd + táskája volt. :) Nem ciki egyátalán. ;)
2010. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes a bőrönd. Én is azzal mentem. Az elsőre nem, mert hát mégse vizsek bőröndöt, de annyi szart kaptam a kórházba, hogy a férjem végül behozta a bőründöt és abba alig fértünk bele. Most is először belenyomorgattam egy utazótáskába, aztán rájöttem, hogy mit nyomorgassm, ha a bőröndbe elfér? Igaz, tettem be egy karton vizet is, egy egész csomag pelenkát, szóval mindent vittem, de sokakl kényelmesebb, mint nyomorogni..
2010. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én bőrönddel mentem, a szobatársam is.


Végül bőrönddel és sok-sok szatyorral mentem haza. :-))

2010. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sporttáskával mentem, mert előttem szülő barátnőm felkészített, hogy nagyon pici a szekrény, és a bőrönd nem fér el benne.
2010. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ágy alatt elfért. :-) Csak gátsebkezelés idejére voltunk kint a szobából, úgyhogy nem féltettem semmi cuccomat, a szekrénynek meg amúgy se volt kulcsa.
2010. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tedd bőröndbe!Én egy csomó sporttáskát, szatyrot, meg mindent huzigáltam magammal.Legközelebb én is bőrönddel megyek.
2010. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok választ!Megnyugodtam,hogy nem fognak kiröhögni:)))Akkor kezdem is a pakolást:)))
2010. máj. 5. 07:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj bőrönddel, sokan mennek azzal. Én mondjuk 2 sporttáskára gondoltam, de ennek nincs jelentősége :)

A szoptatós párnát én is szeretném majd bevinni.

Én is 34 hetes vagyok, de én még semmit össze nem csomagoltam. Már kellene....?

2010. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!