Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényes ciki kérdés. Fiús...

Kényes ciki kérdés. Fiús anyukák válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Kérlek ne röhögjetek ki! :)Sok helyen olvasom hogy a fiú baba kukiját le kell hajtani hogy a pisi ne menjen ki. Kisfiamnak nem tudom hova hajtogatni mert totál, picire behuzza a kis kukiját(5 hós)normál állapotba szinte csak a bőrt tudom megfogni. Méretével van a probléma? Vagy mekkora egy picibaba kukija? Ugye minden redben vele? Csak mert a védőnőnél egy kisbabát láttam és ott rálógott a kuki a zacsijára. Kérlek csak az válaszoljon aki normálisan tud!
2009. okt. 1. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki kérdés, nyilván minden édesanya aggódik a gyerekéért, ez természetes.

A kisfiam egy éves, neki ráhajlik a zacsira a kukija.

De láttam már olyan 3 éves gyereket is, akinek szinte nem is látszott a pénisze, olyan rövid volt.

Ez alkati sajátosság, szerintem semmi gond nem lesz belőle. Nőknél is van, akinek nagyobb a melle, van, akinek kisebb, és attól még mindkét variáció egészséges.

Ne aggódj, nőni fog neki, a kisfiamnak is arányaiban sokkal kisebb volt a születésekor, mint most.

Egyébként elmondhatod az aggodalmadat a védőnőnek, az a feladata, hogy tájékoztasson, és biztos vagyok benne, hogy megnyugtató válasszal fog szolgálni!

2009. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Húú.Ez érdekes.

Nálunk a kukac rálóg a zacsira,és Én még olyat nem láttam,hogy Ne lógna rá.Baj nem hiszem hogy lenne.

Egyáltalán nemi tudod zacsira tenni?

2009. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hós,néha ö is nagyon picire "összehúzza", de általában normál állapotban van,igy le tudom hajtani. Sokszor "áll" is neki,akkor hatalmas :))) Lehet,hogy mikor kibontod a pelusból megycsapja a hüvösebb levegö,ezért összahúzódik. Ezen ne problémázz,még ha kisebb is az átlagnál,nagykorában lehet,hogy lehagy mindenkit :)))
2009. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, néha az én egy évesem is úgy összehúzza hogy nem lehet lehajtani, néha meg simán rálóg a zacsira.
2009. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi Aranyosak vagytok!:)

Ha pisre ágaskodik akkor ok szerintem, csak amikor nem akkor huzza be nagyon.:)

Remélem késöbbiekben ez változik ahogy nő.

2009. okt. 1. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam meg nagy dologgal van megáldva...:-)

Nem hinném,hogy baj lenne nálatok.Ha egyébként "működik" (pisinél,feláll),akkor nincs baj.

2009. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%

Akkor sajna lehet, hogy mértebeli problémája van szegénynek (csak azért szegény, mert előre sajnálom, nehogy komplexusa legyen emiatt).

Nekem ikrek, az egyiknek normál (neki is rálóg), a másiknak extra méretű, szóval én előre irigykedem arra a csajra :-)) Szoktam vele cukkolni (még nem érti persze, 8 hónapos). A normál méretű jóképű lesz nagyon, az extra pedig nem annyira, úgyhogy itt is igaz lezs, hogy aki meglátja benne a jót, az jól fog járni :-))))

2009. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!