Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek így? (. )

Elengednétek így? (. )

Figyelt kérdés
Egy fiúval egy napon ünnepelnénk a 14. szülinapunkat. Ő elég messze lakik(kb. 4 óra), de azt megoldanánk. Szóval a gáz ottvan, hogy ott is aludnék, mert este már nem tudnék haza menni (nem is akarnék...:S:Đ), de nem kell rosszra gonodlni, nincs köztünk semmi, nem is akarok semmit. Tehát külön szobába aludnánk. (megjegyzem jó barátok vagyunk..(:) Másnap mennék haza....:/ Anyuék aztmondták, hogy erről szó sem lehet még sokáig....Kérlek segítsetek, nagyon szaretném..:'(
2010. dec. 17. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aludjatok nálatok, azt biztos engednék, végülis te vagy a lány.
2010. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De sajnos a buli csak nála megoldható...és mondom este már nem tudnánk (éjszaka) hazamenni....4 órás az út. :/
2010. dec. 17. 14:47
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, de én sem engednélek el. Nagyon fiatal vagy még.
2010. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Egy 14 éves gyerek még ne aludjon máshol, pláne ne fiúnál, még akkor se, ha "csak" barátok.
2010. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom, de pont 14. szülinap...és ahjj annyira szeretném. Azt is tudom, h. még ráérek, meg ne akarjak mindent egyszerre...:'( de...:$
2010. dec. 17. 14:57
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazad van, tudom...:/

De nagyon szeretném.:'( Szóval, ha biztos nem engednének el, akkor kitalálok vmit. (barátnőnél alvás...vagy egyéb jó 5letekxd:/)

2010. dec. 17. 15:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha hazudsz és kiderül megnézheted magad, mert 18 éves korodig nem fogod kitenni a lábod otthonról, megéri az neked? Szerinted anyukádék hülyék, hogy beveszik barátnődhöz mész, pont ugyanazon a napon? Meg ki az aki elhiszi, hogy nem akarnál semmit, meg tényleg külön aludnátok, ezt senki nem veszi be, ráadásul te magad is írod, hogy nem is nagyon akarnál hazamenni. 14 éves még a saját ágyában otthon legyen éjszaka, ne buliban, és ne is fiúnál.
2010. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ugy írtam a kérdést, de még nem mnodtam nekik igazéból pnot ezért, mert tudom, hogy nem engednék...! De ez kivételes alkalom lenne....-.-:/ És poersze, hogy nem akarok hajnalba utazgatni., Anyuék nem tudnák megoldani, mert nicsn kocsink...:S Külön szobába aludnánk...mondom, hogy nem akarok semmi többet. :/
2010. dec. 17. 15:56
 9/15 anonim ***** válasza:

"pont 14. szülinap.."

Jövőre meg pont 15. lesz, aztán meg pont 16....


Nagyon rossz ötlet, amit csinálni akarsz. Te is tudod, hogy a szüleid nem engednének el. Tudom, hogy nagynak tűnsz, de valójában még fiatal vagy az efféle dolgokhoz.

A srác szülei mit szólnak? Ha nagyon akarod, akkor kérd meg őket, hogy győzzék meg a szüleid. De ne csinálj semmit a hátuk mögött!

2010. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!