Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miket csinálhatnánk Szilveszte...

Miket csinálhatnánk Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, elvileg jön 2 osztálytársam, 3 12 éves és egy 13 éves, de eléggé hasonlítunk úgy mindenben. Szervezek egy házibuli-szerűséget, de nem igazán tudom, mit csinálhatnánk.Eddig gondoltam a karaokera, filmnézés, társasozás, mindenféle versenyek (pl. párba állunk, megcsináljuk egymás haját aztán szavazunk, körömfestés, stb.), játszótérre kimegyünk és "huligánkodunk" (:D), 5 hós húgommal játszunk... Valakinek van még tippje?
2010. dec. 20. 20:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
52%
Kimentek az utcára kiröhögni a részegeket :D (köztük engem is)
2010. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 éves vagyok, és az osztálytársaimmal mi is ilyen buli szerűséget csinálunk az egyik lánynál. Filmet nézni fogunk, valami ütős horrort, megnézzük a tévébe a szilveszteri műsorokat. Éjfélkor pezsgőzünk, majd kimegyünk megnézni a tűzijátékot és a fiúk petárdázni is akarnak. Ezután fogunk felelsz vagy merszezni, énekelünk, képeket csinálunk és még olyasmiket amiket te is írtál. :)

2010. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

A részegek kiröhögése nem rossz ötlet, csak egy lakótelep alatt lakunk, szóval az utca csak arra van, hogy elválassza a kertesházakat a társasházaktól, alattunk van egy majdnem főút (azért így írom, mert a főútból jön ki és elég forgalmas), de az meg olyan, hogy hiába van az autóút és a járda között árok, simán rámennek a járdára a kocsik, ha részeg a sofőrjük. :D Meg egyszer mentem haza sötétben (5 óra körül volt csak), részeg emberkék mentek az úton és énekeltek, jött egy kocsi, dudált, erre néhányan beleugrottak az árokba, de volt olyan, amelyik majdnem rámesett. :S xD

Felelsz vagy mersz..Köszi ^^ Horrort nem nagyon engedne anyukám. :S

2010. dec. 20. 20:58
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

házibul-szerűséget..

de aranyos vagy :)

Figyelj már mindent leírtál amit ti csinálhattok és jó szórakozás..úgyis jönnifog magától minden..ha meg nem akkor legyen nálad tartalékban ilyen mini petárda vagy micsoda..

és menjetek ki lövöldözni..szerintem már minden boltban lehet kapni megkell gyűjtani a végét és elkell dobni..

mikor régebben ilyen születésnapi bulira mentünk olyat is csináltunk,hogy egy újságot letettünk a földre és táncolni kelett a zenére mikor megállt a zene megkelett állni és aki lelépet a párjával az újságról kiesett..és egyre kisebb volt az újság is ahogy estek kifele az emberek-

Olyan is volt,hogy a házigazda fújt fel lufikat és kis apróságokat tett bele (toll,radír,nyalóka,matrica,zokni vagy bármi más) meg egy cetlit,mit kell csinálnia..és akkor valakinek bekötöttük a szemét megforgattuk adtuk egy hosszú hegys hurkapálcát a kezébe és amelyik lufit kiszúrta az volt az övé..van amelyik lufiba van egy cetli meg egy szem cukor a másikban meg több minden..

-activitiztünk

-monopoliztünk

-szerepjátékokat játszottunk..

például: írtok sok kis cetlit,tele szövegekkel (1-2 kifejezés,1 rövid mondattal) és kitaláltok egy szituálciót,például zajlik egy esküvő és valaki félbeszakítja,hogy álljon emg az esküvő,mert a férj megcsalta vele..és akkor elkezdtek 'színészledni' (ne beszéljétek meg előre a szöveget csak a szitut) és valakinek mindig tapsolnia kell és mutatni valakire akire mutatsz annak húzni kell gyorsan egy lapott és belekell illesztenie a szituba/szövegébe azt amit húzott..jó kicsit érthetetlenül írtam le,de remélem érthető.

UI: ajánlott kezdés előtt mindenkinek 3 lapot kiválasztania és úgy felmenni a játéktérre

Ha nem érted írhatok egy példát..


-énekeltünk/karaoke


-fessétek ki egymást,vegyél ilyen hajszínezőt (mi kéket szoktunk venni) pár száz forint és csináljátok meg egymás haját.

Mi is megfogjuk csinélni és hajnalban úgy megyünk tüzijátékot nézni,hogy kék a hajunk :D:D


-és öltözzetek be valaminek.


-csináljatok egy divatbemutatót..egyéb címekkel: a legvicessebb,a legszexibb,a legfiúsabb,a legbabább meg ilyenek és mindenkinek szavaznia kell,hogy kié lett a legjobb (magadra nem szavazhatsz) aki a legtöbb szavaztott kapta (összesítve) az nyert..


jajj sok minden van még,de ne izgulj,bizti jó lesz..

ügyes csajszi vagy te :D:D

15L

2010. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. =)

Azért úgy írtam, h házibuli-szerűség, mert otthon csinálok egy bulit (xD), de nem olyan igazi (még mázli), mint a nálam 5-6 évvel idősebbeké. x)

Nem szívesen petárdázok, mert egyik barátnőm rokona úgy halt meg, hogy megdobták egy petárdával...

Köszi amúgy a tippeket. =) Biztos hogy csórni fogok néhányat, meg abeugróból is, mert ott (is) volt az a bigyó, hogy ment a szerepjáték és bele kellett építenie az embereknek egy adott mondatot.

2010. dec. 21. 11:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Mint a magyartanárom úgy fogalmazol XĐ
2010. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt most bóknak vegyem vagy besértődjek? x) xD
2010. dec. 21. 14:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát úgy értettem látszik még kicsi vagy nem kell neked bulizni
2010. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tudod hogy nem úgy értem...Gondolj csak bele: 3 11 éves, 3 12 éves és 1 13 éves mit tudna csinálni? O_o Én akkor is bulinak hívom...
2010. dec. 21. 15:58
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül inkább ne menjetek az utcára ilyenkor, késő este:) Inkább maradjatok a lakásban. Lesz veletek felnőtt, ugye?

A programok szerintem tökjók, mi ennyi idősen imádtuk egymást bekötött szemmel sminkelni meg a hajunkat megcsinálni, felöltözni, stb:D Felelsz vagy merszezhettek, "modellkedhettek" (beöltöztök, megcsináljátok a hajatokat stb és lefotózzátok egymást:D) az ilyesmi jó móka tud lenni:D Majd ha eszembe jut még valami, írok:) Jó szórakozást!

17/L

2010. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!