Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szoktátok így érezni...

Nem szoktátok így érezni magatokat? (kulcsszavak:buli, kihagyás)

Figyelt kérdés

Szóval,mennek az emberek partyzni nincs senki msnen,és akkor te ott vagy egyedül és másnap hallod,hogy beszélnek róla,de szerintem én nem illek bele abba a társaságba,és így akkor értitek?:S igazából nem tudom megfogalmazni,hogy mi a bajom,de olyan rossz amikor a többiek elmennek és én is mehetnék,de nincsen kedvem,és akkor másnap meg tök jókat mesélnek róla?:///


15/F


2010. dec. 21. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, de ismerős érzés, viszont simán bele tudsz te is kapcsolódni a beszélgetésbe, megkéred, hogy meséljék már el részletesebben, mi volt, kikkel voltak, milyen volt stb.

amúgy másnap az ilyen sztorizások olyan szinten tele vannak túlzásokkal, na meg mindenki másképp emlékszik :)

ha nincs kedved menni buliba ne is menj, mert csak ráragasztod másra is azt a hangulatot, ha pedig meggondoltad magad, akkor menj utánuk később.

2010. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

most végig kérdeztem mindenkit,és akik itthon maradtak azok azért maradtak itthon,mert nem engedték el őket:S


aaajjjj engem nem igaz ez most:S

2010. dec. 21. 22:16
 3/6 A kérdező kommentje:
vagy igen? igazábol azt se tudom h miért nem megyek illetve miért mennék.egy csomo dzsipszi lenne ott meg ilyen raj,az meg kinek hiányzik?:/
2010. dec. 21. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj. Inkább az zavarajon, hogy kamu dolgokat mesélnek neked, minthogy 4 kigyurt cigány belétek köt hazafelé menet.
2010. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés olyan érzés lesz EGÉSZ életedben (lehet, hogy soha nem lesz olyan), amit az ember többsége nem ismerne és ne élte volna át.

Te még fiatal vagy, ezért talán nem gondolsz erre. De félelmetes, hogy sokszor felnőttek kérdeznek olyan ostobaságot, hogy "szerelmes vagyok, te éreztél már ilyet?" mintha azt kérdezné, hogy "kék az ég?" :/

2010. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dettó, és még a kor is stimmel. Szilveszerkor a családdal is lennék, meg érszegen tombolnék is. hát nem tom mit tegyek emrt a kettő együtt nm járható út.
2011. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!