Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért egy plázacica kell a...

Mért egy plázacica kell a srácnak és nem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőmről van szó.

Belezúgott egy srácba,a srác egy darabig fűzte a barátnőm,aztán összejött egy olyan lánnyal akin 1 kg vakolat van,meghal ha letörik az egyik körme,hisztis,és még rosszul is tanul.Szóval nem lehet azt mondani hogy okos.

Barátnőm pedig természetesen szép,ha kifesti magát akkor csak szempillaspirál és alul kihúzza a szemét ennyi.Kedves,segítőkész nagyon életvidám és megbízható.És emellé még okos is.Jókat lehet vele beszélgetni,nevetni mindenkivel ki jön.Nem nyomulós,néha visszahúzódó vagy zavarban van.Azt mondta nekem a srác hogy pont ilyen lányok jönnek be neki.Akkor most mért azzal a buta barbie babával jött össze?=/Nem tudom hogyan vígasztalni a barátnőm


2010. dec. 26. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Hol van? Nekem kell! :P
2010. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Az a srác valószínűleg azért jött össze a plázacicával, hogy nagyzoljon a haverjai előtt, hogy neki milyen nője van. És szerintem ebből kiindulva jobb is, hogy a barátnőd távol maradt tőle.
2010. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg nem csak beszélgetni akar.
2010. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Biztos, hogy egy "barátnőd"-ről van itt szó?

Amúgy jobban járt, hogy nem jött össze ezzel a fiúval.

2010. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát pedig mindenki azt mondja hogy barátnőm sokkal jobb csajszi...

de jobb is hogy megúszta barátnőm=/

2010. dec. 26. 11:32
 6/15 A kérdező kommentje:
igen a barátnőmről van szó nem rólam.nekem más problémám van x)
2010. dec. 26. 11:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

srác egy darabig fűzte a barátnőm ... néha visszahúzódó vagy zavarban van...


Ebből azt veszem ki, hogy a srác udvarolgatott a csajszinak, de a csajszi nem lépett, ezért a srác más nő után nézett... És még annyit veszek ki a fentebbi szavaidból, hogy féltékenyek vagytok barbira...

2010. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz lehet most a barátnődnek!Megértem, én is átéltem már ilyet.Tudod, nálam pont "jókor" jött ez a sztori.Sokat gondolkoztam és olyan alapvető dolgokra jöttem rá, amire egyébként nem biztos vagy csak sokára.


Most nagyon szomorú a barátnőd és biztos örülne, ha mégis őt választaná a fiú...De ebből látszik milyen éretlen a fiú.Azt mondta, neki az őszinte, kedves, okos, természetes lányok jönnek be, most mégis a másikat választotta.Ennek a hátterében két dolog állhat: az egyik, hogy hazudott Neked és önmagánal, s valójában nem is annyira a természetes, okos lányokhoz vonzódik.A másik lehetséges ok a felvágás.Felvág a haverjai előtt, hogy milyen csinos, jó csaj a barátnője...


Ilyen fiú nekem nem kellene, és a barátnőd is jól járt.

Ha hazudott, az nagyon rossz dolog.De még csak nem is az, hogy Neked hazudik, még önmagának is.Ha pedig csak menőzésből van a plázacicával az azt mutatja, milyen gyerekes.Hiszen, mi sem bizonyítja jobban a gyerekességet, mint az, hogy a haverjai miatt a plázacicát választotta, nempedig azt, akit valójában szeret.


Te most csak egy dolgot tehetsz:

Éreztesd a barátnőddel, hogy mellette vagy, kitartasz mellette, számíthat Rád.Szervezz közös programokat, menjetek el szánkózni, korizni, hóembert építeni, moziba stb.

Amíg nincs egyedül, jól érzi magát valószínűleg nem fog erre a fiúra gondolni.


Te pedig ha gondolod írd le mi a te problémád, hátha tudok segíteni.Akár privibe is írhatod!:)

15/L

2010. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
96%
mert a plázacicát hamarabb ágyba lehet vágni, könnyű és gyors préda.
2010. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

gondolom 14-15 évesek vagytok, ilyenkor a fiúk csak ezekre buknak, aztán 3-4 év múlva rájönnek, hogy nekik tényleg egy megbízható társ kell, akivel lehet beszélgeti, megérti a gondjaikat, stb.


Sajnos nem sokat lehet tenni ilyenkor, de szerintem a fiú meg fogja unni ezt a csajt

2010. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!