Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ez hogy van fiúk?

Most ez hogy van fiúk?

Figyelt kérdés

A fiúk többsége azt mondja hogy szeretik ha a lányért küzdeni kell.

Nos ebből kiindulva a környezetemben azt tapasztaltam hogy nagy nehezen megkapta azt a lányt akit szeretett volna,de aztán mégis szakítottak mert már nem talált "izgalmat" a lányban.Szóval már nem kellett érte küzdeni.

De ha meg nem kell a lányért küzdeni akkor az is baj.

Szóval mivan?x) Bonyolult egy népség a férfinép.De a női is tudom=)


2010. dec. 26. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy bonyolult.sokkal egyszerűbbek vagyunk mint ti.

nem mindenki szereti ha küzdeni kell.

nem kell egyből odaadni magad de azért ne húzd sokáig az időt

unalmas volt a lány van ilyen

14/f

2010. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Francokat, nem az kell, hogy közdeni kelljen, hanem hogy normális legyen.
2010. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17.26 ott a pont.


Igaza van a legelősnek is,hogy nem szabad szórakozni mások érzéseivel, de ne legyél az a könnyen megkapható.

Lehet a srác is úgy járt,hogy jobban megismerte és kiábrándult a lányból.Sajnos találkoztam ilyennel..

2010. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok fiú, de erre szerintem én is tudok válaszolni.

"azt tapasztaltam hogy nagy nehezen megkapta azt a lányt akit szeretett volna,de aztán mégis szakítottak mert már nem talált "izgalmat" a lányban"

Egyszerű; jobban megismerte a lányt, aztán valószínűleg csalódott egy szép nagyot, és rájött, hogy sokkal unalmasabb a csaj, mint gondolta.

Ami meg ezt a "küzdéses" témát illeti - mint ahogy azt már előttem leírták -, az a helyzet, hogy az sem jó, ha túl könnyen kapható a lány, de az sem, ha fél évig húzza az időt. Meg kell találni az arany középutat.

2010. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!