Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más is így van ezzel? = ( =|

Más is így van ezzel? = ( =|

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy 13 évesen, azért már felnőtt fejjel gondolkozik az ember..Akárhova megyek egyedül, (gyalog persze) suliba, haza, stb.. úgy megbámulnak a pasik, hogy teljesen megijedek. Attól összeszorul a gyomrom, ha egy kocsi lassan hajt el mellettem.. úgy indulok el, hogy a telefonomba be van ütve, a 107... Egyáltalán nem öltözködöm kihívóan, sőt! De már félek egyedül elmenni a boltba is. :// Ti ezt hogy oldjátok meg? Van nálatok valami önvédelmi eszköz? És ha igen, hol veszitek? Bár lassan már az sem segít..mert hirtelen lefog két srác.... ááá nem bírom :S Annyira rosszat hallani mostanság.13L
2010. dec. 27. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hordj magadnál kést! :D


Viccet félretéve, nem lehet, hogy paranoiás vagy? Nem hiszem, hogy 13 évesen annyi pasi bámulna meg. Szerintem fényes nappal az utcán senki se fog lefogni...

2010. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj. Mi okod rá? 1 a 10000000000000hoz h majd téged fényesnappal elrabolnak v akármi. Ha ennyire félsz akkor menj a forgalmasabb úton ahol sok ember van, ott úgysem mernének ilyet megtenni általában.
2010. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. (:

Ami azt illeti, paranoiás vagyok.. de a barátnőm mesélte, hogy őt és egy barátnőjét, fényes nappal követte két cigány.. és még jó hogy volt náluk paprika spray.. :|

és lehet hogy ilyen összecsukhatós bicskát beszerzek.. :S :D

2010. dec. 27. 14:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és persze ne mondjátok az hogy 13 csak beképzelem magamnak, ugyanis nem egyszer előfordult, hogy buszmegállóban, zebránál, dudáltak a kocsikból..többször követtek, még akkor is, ha nem voltam egyedül.. :// Ráadásul többnek nézek ki mint 13..
2010. dec. 27. 15:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem félek ilyenektől... Fényes nappal, mikor rajtam kívül még egy csomó ember van az utcán?! Mitől félnék?

Amúgy szerintem suliba meg hazafelé menj társaságban [barátnők, osztálytársak, stb...]


13/L

2010. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen.. társaságban.. :D de akivel megyek, a hét 5 napjából, kettőn biztos elalszik. -.-" :D
2010. dec. 27. 15:41
 7/13 anonim ***** válasza:

nem, azért 14 éves kortól kezdenek felnőttesebben viselkedni a fiúk/lányok ilyenkor van változás tudm mert láttam

14/f

ne menj egyedül,önvédelmi eszközök

2010. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Amikor néha egyedül jövök haza a suliból,akkor néha nekem is odakiabálnak dolgokat,meg látom,hogy bámulnak,de én ilyenkor csak simán sétálok tovább és úgy teszek,mintha nem is venném észre.De ha ez nagyon zavar,akkor csinálj úgy,mintha telefonálnál vagy ilyesmi.
2010. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

azért 14 éves kortól kezdenek felnőttesebben viselkedni a fiúk/lányok ilyenkor van változás tudom mert láttam

Nem. Ugyanis mindenki máshogy "fejlődik".. Én simán kinézek 15évesnek.. de mindegy.

Azért köszönöm a válaszokat. (:

2010. dec. 27. 16:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ha már látok olyan embert aki nekem nem tetszik beparázok.De ha már meg is néznek :S Én nagyon félek..
2010. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!