Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetne kamasz gyermeke...

Hogyan lehetne kamasz gyermekeimet? (14 v mint 17évesek) rávezetni arra h ne éjszakázzanak éjszaka 3 körül fekszenek le majd másnap deli órákban kellnek, várom a javaslatokat, köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 17:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok, de már kiskoromban is "éjjeli bagoly" voltam (anyukám elmondása szerint).

Azóta is fenn vagyok hajnalban, mert egyszerűen nem tudok elaludni korán és kész.

Még ha suliba kell mennem reggel akkor sem.

Van hogy le sem fekszem, egyből megyek is az egyetemre és alszom délután, mikor hazaérek.

Persze lehet, hogy a gyerekeidnél ez most egy ilyen időszak, régebben az öcsémmel is fenn maradtunk éjjel, társasjátékoztunk, beszélgettünk, aztán ő kinőtte, de mint írtam, én meg maradtam ilyen, mert mindig is ilyen voltam.

Persze a szüleimre időnként rájön, hogy piszkálnak ezzel, hogy ""korán kéne kelni és este időben lefeküdni" stb., de hiába, már próbáltam, ha felkelek 6-kor és 10-11 körül lefekszem, akkor is csak forgolódok 3-4-ig, úgyhogy nem sok értelme van.

Egy szó, mint száz, szerintem ha a gyerekeid eddig "rendesen" aludtak és keltek, akkor ez csak egy ilyen időszak, ne idegesítsd magad rajta, kinövik.

L/23

2011. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
A bátyám is így van. Anyukám egyszerűen időbe felkelti így nem alussza ki magát és este hamar kidől. és innentől kezdve minden rendben. De ha nem csináld mégegyszer. :)
2013. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!