Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy éjszaka...

Miért van az, hogy éjszaka nem bírok aludni, ma éjjel is ha 3 órát aludtam, sokat írok, de utána fél 7kor simán fel tudtam kelni, nem volt álmos?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa... Lefeküdtem 10kor, fél 1kor még mindig ébren voltam, aztán 3kor is, aztán valahogy elaludtam, majd fél 7kor felkeltem, nem is voltam álmos. Szilveszterkor is 3kor feküdtem le, aztán 9kor felkeltem tök simán, pedig amúgy fáradt vagyok, ha nem aludhatok 9-10 órát. Most miért elég pár óra?
2011. jan. 3. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ismim akár alszik 2 órát ,vagy 10et,ugyanolyan "fitt" :D ez tók jó.időtakarákoskodás ;)
2011. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen időszakom,(mint most),csak én elaludni nemtudok max olyan 1-2 óra fele aztán 6-kor kinyílik a szemem,közben még álmos vagyok..na mindegy..

Amúgy énsem értem..pedig nem vagyok ilyen koffein fanatikus.

Nem hiszem,hogy a pár szem szőlőcukor ártana meg..

Nálam ez főleg hétvégén igaz..

hogy mikor aludhatnék vagy 8-9ig már 5kor felkelek :@

bezzeg iskolaidőben..meg hajajj.. :)

2011. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!