Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyet 14 évesen? (Kérdésed...

Ilyet 14 évesen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A barátnőmről van szó.Elég durva szilvesztere volt.Először találkozott egy másik városban élő fiúval akit csak msn-ről ismert, majd berúgtak és a városban kóvályogtak, ezután átment a fiúval egy a fiú egyik barátjához, és ott aludtak.

Eddig két barátja volt egy 16 éves és egy 18 éves.

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy egy szent vagyok mert én is ittam szilveszterkor (de józan maradtam), és a fiúkkal is flörtölgetek, csak félek hogy a barátnőm mire 16 lesz végigmegy rajta a fél város elzüllik.Mit tehetek, hogy jobb útra térjen?


2011. jan. 3. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ellen nem tehetsz semmit:/ Nekem is így volt egy barátnőmmel, bár rajta már 14 évesen átment a fél város. Hagyd, ha van esze rájön, hogy így mindent elveszíthet
2011. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele h ez nem lesz így jó. Aztán vagy hallgat rád v nem. Majd tanul a saját kárán. ( gyerek, nemibetegség...)
2011. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a szüleit nem érdekli, hogy mit csinál és őket ez nem zavarja, te se nagyon tudsz mit tenni, sőt amilyen "értelmes" a barátnőd még téged fog leszólni...
2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szüleit érdekelné a tudnák.De nem tudják.Én meg hiába mondanám el nekik mert a szemét öccse olyan dolgokat hazudott a szüleinek rólam, hogy azóta utálnak.
2011. jan. 4. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy Ku*va
2011. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Az én szintén 14 éves[majdnem 15] barátnőmeg megd*gták.

Lelki okok miatt többet ivott a kelleténél és a NAGYKORÚ ismerősei nem állították le amikor mentek be egy szobába a pasival.Azt sem tudja,hogy ki volt a srác,nem tudja,hogy védekeztek-e.És ez nem az ő hibája hanem az ismerőseié.

Nem tudsz mit tenni,csak ezt elmondani neki amit leírtál és megpróbálni jobb útra téríteni.Ha neki ez jólesik csinálja.Előbb utóbb terhes lesz és akkor majd belátja.

2011. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó az ilyenektől szeretném megvédeni, mert ő legjobb barátnőm (együtt jártunk bölcsibe, oviba, most meg suliba).Meg szerintem a mostani barátja is egy kicsit kettyós szóval nem tudom mit gondoljak :/
2011. jan. 5. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

szegény csajt már le-kurv.zzátok, aztán lehet h szegény nem is az

kedves kérdező, te meg a saját dolgoddal foglalkozzál, és azért mert valaki berúg meg flörtölget még enm fogja megbszni az egész város

a f-szom tele van már ezzel a sok fasszsággal ami ezen az oldalon megy

2011. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne olvasd...:P
2011. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Az nem érdekel h berúgott, de az már kicsit h a házuk előtt egy bokorban aludt a barátjával, nem tudom, hogy ezt melyik normális 14 éves teszi meg.

Egyébként meg nem kötelező a kérdésre válaszolni.

2011. jan. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!