Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan anyuka akit gyermeke...

Van olyan anyuka akit gyermeke nyílt utcán verte meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
???
2011. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Úgy érted, hogy olyan anyuka, AKI A GYEREKÉT a nyílt utcán verte meg? Mert az elég nagy baj lenne, ha a gyerek verné nyílt utcán az anyukát.


Nem mindegy, hogy idd ki a bilit vagy vidd ki a bilit.


Tanulj meg fogalmazni.

2011. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyuka vert gyereket, igen láttam már cigányokat, pont tegnap
2011. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukát verte meg a gyerek?? Mert én sajnos már láttam ilyet. Előttem álltak a pénztárnál. A fiú kb 14 lehetett, az anyjával volt. Az anyja nem akart neki cigit venni ezért a fiú elkezdett vele ordibálni. Aztán az utcán is előttem mentek egy darabig és még mindig vitatkoztak. A gyerek egyszer csak fellökte az anyját és belerúgott 2x is. Utána meg elszaladt. :S Én segítettem fel az anyukát a földről. És ami még nagyon szomorú hogy nem is cigányok voltak. Mert ha azok lettek volna nem lepődök meg annyira de így........:S Néha szégyellem hogy magyar (sőt, ember) vagyok. :(
2011. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó:

Szerintem nem csak ezért kéne szégyellnünk,hogy magyarok vagyunk.

Szégyen ez az ország.Sőt az egész világ,de ez különösen.

Ma már nem divat tisztelni a szülőket,mindent erővel vagy pénzzel kell elintézni.Ebben az országban meg már mindent meglehet tenni. Tizenévesek bagóznak az utcán,cigányok megkéselnek az aluljáróban a Blahán,fényes nappal bankot rabolnak,tanárt vernek mert olyan a hangulatuk.Ezeken én meg már sem lepődöm.

2011. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol így van ehhez vezetett az a híres globalizáció.
2011. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Romlásnak indult hajdan erős magyar.
2011. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem divat tisztelni a felnőtteket? Miért divat úgy általában tisztelni az embereket? A gyerek olyan amilyennek nevelik és amit tapasztal maga körül. Elég nagy baj önmagában amit tapasztal, ezért nagyon fontos, hogy otthon mit lát, mit várnak el tőle. Vajon az az anyuka pici korától megkövetelte a tiszteletet, nem csak saját maga hanem embertársai számára is? Következetesen, szeretettel arra nevelte gyermekét, hogy vállalja a tettei következményét, megbüntette ha helytelenül viselkedett, arra nevelte, hogy uralkodjon az érzelmein? Nem hiszem.
2011. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!