Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szigetszentmikló...

Van itt olyan szigetszentmiklósi anyuka, akinek a gyermeke Csepelre jár oviba?

Figyelt kérdés

Hallottam,hogy sokan már Csepelre viszik be a kicsit oviba,mivel itt lehetetlen helyzet elé állítják az embert.Nekem a kislányom jan.lesz 3 éves,és akkor vissza kell mennem dolgozni,de sajna oviba nem vették fel,és ráadásul még a magán ovik és családi napközik is telítve vannak,nem mintha meg lehetne fizetni őket.

Arra lennék kíváncsi,melyik ovi fogadja a miklósi gyerekeket Csepelen,ill.csak az óvoda kötelelseket,vagy kisebbeket is?


2011. okt. 18. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Halmi vagyok, de nekem több ismerősömet is elküldék csepelről is. Indok: nem ott van a bejelentett lakcím, helyhiány, stb. Ott sem jobb a helyzet, mint erre fele. Ráadásul év közben se beszoktatás, se felvétel nincs. Tavaly mi is megjártuk hasonló módon. Nekem az lett a szerencsém, hogy terhes lettem, így itthon tudtam tartani, különben maradt volna a magán.

Halásztelken tudom hogy a református ovi fogad másokat is, de másról nem nagyon tudok a környéken, a magánovikat leszámítva.

2011. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!