Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg anyumnak...

Marcsi1998 kérdése:

Hogy mondjam meg anyumnak hogy szeretnék suliután lógi?

Figyelt kérdés
mivel nagyon rossz mindig hazakell mennem
2011. jan. 8. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyu, suli után szeretnék a barátaimmal lógni!-ilyen egyszerű..vagy nem?
2011. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a szót, hogy lógni ne nagyon használd anyukád előtt. Nekem erről semmi jó nem jut eszembe szülőként. Nálunk az a szabály, hogy ebédelni mindenképpen kell suli után. Mivel a fiam nem hajlandó megenni a menzás kaját, így ő itthon ebédel és csak utána mehet el csavarogni a barátokkal. Erre valószínűleg anyukád is háklis lesz.


Próbáld meg úgy megközelíteni a dolgot, hogy "Anya, suli után szeretnék a barátokkal lenni egy kicsit, de ekkora és ekkora jönnék haza, és utána fogok majd tanulni. Szeretnék egy kicsit a barátokkal is lenni, mert az iskolában nincs idő beszélgetni, többet szeretnék velük lenni."

Kb. így mondanám meg a helyedben. Készülj fel rá, hogy lehet, nemet fog mondani. Akkor érdemes megkérdezni, hogy miért nem szeretne elengedni, mitől tart és az alapján próbálni meggyőzni. Az első nem-nél ne add fel, de ne is hisztizz vagy hepciáskodj, mert annál rosszabb lesz.

2011. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt:

anyu.szeretnék veled egy picit dumálni.szval izé az lenne a dolog ,hogy suli után kimaradhatnék kicsikét? mert tök jó lenne egy kicsit sétálgatni.meg majd nemkásőn hazajövök,csak mégis...ugye ,érted??

sok sikert :D

2011. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
hát ha 98ban születtél(gondolom a nevedből)akkor még csak 12 éves vagy ennyi idősen nem nagyon kéne lógni de mondjuk elmehetsz moziba gyerekfilmet nézni,meki
2011. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 12 éves vagy,akkor is elmehetsz hülyülni a haverokkal.Mondd meg anyukádnak,hogy hova mész és mikor jössz haza és szerintem akkor el fog engedni.
2011. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!