Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért féllek ennyire az apámtól?

Miért féllek ennyire az apámtól?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok. Az apám soha nem üttött meg(remélem nem is fog),de mégis egyszerűen rettegek tőle. Semmit sem merek tőle megkérdezni még azt sem hogy pl.ki e mehetek korcsolyázni stb. Mikor kicsi voltam sokat játszottam vele de mostmár nagyon megváltozott a kapcsolatunk. Egész nap max.annyit beszéllünk hogy: Szia,milyen jegyet kaptál? Mosogass el! CSukd le a gépet! Ennyit egy egész nap! És mivel én olyan lány vagyok aki állandóan menne valahová,stb ezért is féllek hogy mi lessz ha majd pl 16évesen nem enged el bulizni,estleg tovább kint lenni. Most az lenne a kérdésem hogy miért is féllek tőle ennyire mikor soha sem bántott???
2011. jan. 8. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk?mert általában az apa is jobban megértik egymást a fiukkal és az anyák a lányukkal
2011. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Történt valami kellemetlen dolog Veled Apukáddal kapcsolatban?
2011. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló,csak nekem apu kicsit kiabálós és inkább ezért félhetek.

Amúgy általában elszokott engedni ahova elkéreckedek mégis többször lekel magamban játszani,hogy mit hogyan mondok satöbbi-satöbbi.

Fogalmam nincs,miért van ez.

Amúgy nem lehet,hogy azért,mer nem jó a viszony?Nem beszéltek,vagyis úgymond nem is ismeritek egymást úgy értem,hogy mikor mit reagál a másik?

Vagy nemtudom.. :/

2011. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy el szokott engedni általában mindenhová,csak nem merem megkérdezni. Meg most attól féllek hogy lassan 15-16 leszek és a bulikba nem fog elengedni. :(

Hát lehet hogy azért mert nem beszéllunk de szinte már lehetetlennek érzem azt hogy egyszer leuljek vele és beszélgessunk.

2011. jan. 8. 19:03
 5/5 mchalssalami válasza:
nincs ezzel semmi baj, inkább félj tőle egy kicsit minthogy figyelembe se vedd, szerintem jól megnevelt, azt hogy félsz pedig neked kell legyőznöd
2011. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!