Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Éreztétek már, hogy nem...

Éreztétek már, hogy nem vagytok érettek egy kapcsolatra, de szeretnétek szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettünk a barátnőimmel és szóba került az örök téma: fiúk. Perpill mindenki lekötve 3-4 hónapos kapcsolatokban, vagy még többen is csak én nem. És sajnos látszik is, hogy mindenki mennyire szereti a másikat. Már próbálkoztam én is ilyen téren, de mindig az lett a vége, hogy megijedtem és otthagytam az egészet, mindenféle kifogásokat kitalálva. Erre mondták a barátnőim, hogy még biztosan nem vagyok érett ilyen dolgokra. Pedig én nagyon szeretnék szerelmes lenni... Viszont minden ilyen terű próbálkozásom a fent említett problémába fullad.

Mi a véleményetek? :S 14L


2011. jan. 8. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazuk van. Nem vagy rá érett. Én is ilyen vagyok mint te. :) 1 éve volt egy "kapcsolatom" és a fiú mindenáron meg akarta fogni az utcán a kezemet. Én pedig nem tudom miért, de kényelmetlenül éreztem magam ebben a helyzetben. Anyukám mondta hogy valószínűleg még nem voltam kész rá. És most is úgy érzem hogy nem vagyok még elég érett ilyen dolgokhoz. :) Szerintem te is várj még egy darabig, de semmiképpen ne erőltesd. Úgyis észre fogod venni ha eljön az a pont amikor már nem fogsz elmenekülni. ;)

14/L

2011. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nembaj.

Úgyis rájössz majd ha érett leszel egy kapcsolatra,lehet,hogy ők se azok csak erőltették/erőltetik..vagyis biztos van köztük olyan..

ez miatt ne aggódj,majd eljön neki az ideje,és azt bizony észrefogod venni.. :D

de erőltetni enhyén szólva h¨lyeség ;)

2011. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez van.

Olvastam sok helyen én is, hogy ezek szerint még nem vagyok érett rá, hát el kell fogadni, pedig én is úgy szeretnék már szerelmes lenni, mindeig tettszik valaki...de ha arra kerülne a sor, hogy esetleg jáárjunk...hát nem.. én nem merem.:( Apukám szerint szerelmes vagyok a szerelembe.. :)

2011. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, kifelejtettem: 14/L
2011. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)örülök hogy vannak még, akik így éreznek :)
2011. jan. 8. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy szerintem, lehet,hogy nem az,hogy nem vagy(tok) érett(ek) rá hanem a szerelem nem talált meg még téged/titeket.

Vagyis azért hátroltok vissza,mert nem az igazi a személy és nem azért,emrt érettlenek lennétek.

szóval értitek?:D

2011. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem én, mire gondolsz, de nem hiszem hogy ez esetben így lenne... ^^
2011. jan. 8. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, én annyira vágyom a szerelem után... Nem régen ért véget egy több, mint egy éves kapcsolatom, amiben fülig szerelmes voltam, most pedig fura, hogy nincs meg bennem ez az érzés.

Tehát érettnek érett vagyok a szerelemre, de úgy érzem, még nem jött el az ideje. Most egy kicsit élvezem a szinglilétet, azután remélem, találok valakit, akit nagyon szerethetek.

2011. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mint te, Kérdező. Csak én kicsivel idősebb vagyok... :D Majd benő a fejem lágya, és képes leszek kapcsolatot kialakítani. Volt már, de egyikben sem voltam úgy, hogy én képes lennék ezt sokáig csinálni. Lány létemre sosem hiányzott a fiú, nem kötödtem hozzá...

18L

2011. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!