Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menyi idős kapcsolatra vállalt...

Menyi idős kapcsolatra vállaltatok kisbabát?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenki babázik és csak pislogunk mert mintha úgy emlékeznénk nem rég jöttek össze és már nagy a pocak....

Látjuk a közösségi oldalak jóvoltából hogy fél éves kapcsolat után esett teherbe 2 hónapos kapcsolatra jött a baba....nem mintha elítélném,természetesen mindenkinek szíve joga akkor vállalni babát amikor akar csak úgy érdekel nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek mikor ideális egy kapcsolatban babázni?1 év után?3 év után?Esetleg még később?Mennyiben változott az évek száma miatt esetleg a kapcsolatotok a baba érkezésével?Még erősebb lett?Vagy épp kicsit labilisabb?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 2. 16:31
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
2 éve voltunk együtt, de 1 éve már együtt is éltünk amikor jött az első gyerekünk. A szerelem azóta is töretlen, 8 éve vagyunk házasok (10 éve vagyunk együtt) és most a harmadikat várjuk.
2011. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
66%
6 éve voltunk együtt mikor jött a baba,5 éve éltünk együtt,2 éves a fiunk de azótasem házasodtunk össze,nemtartjuk fontosnak.
2011. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
66%

9 éve voltunk együtt és akkor jött a baba,most 10 éve vagyunk együtt,6 hónapos múlt a kisfiunk és mi sem vagyunk összeházasodva.

A kapcsolatunk szerintem még jobb lett mint előtte,pedig akkor sem volt rossz.

2011. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 éve vagyunk együtt, és 4 év probálkozás után jött a baba. 26 hkm
2011. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Kicsit több, mint 1 éve voltunk és éltünk együtt amikor teherbe estem. Tervezett baba volt. Most várjuk, hogy megszülessen :)
2011. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nekünk 3,5 év után született meg a lányunk. Szerintem minél régebb vannak együtt a felek annál erősebb marad a kapcsolat a baba megérkezése után is. Fél év alatt ki se lehet ismerni az embert, akárki akármit mond. Szerintem aki így vállalja az nem tudatosan teszi, csak becsúszik. Ettől lehetnek boldogak persze, csak szerintem baromi kicsi esély van rá.
2011. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

11 éve voltunk együtt amikor megszületett a kisfiunk, rá 2,5 évre pedig a kislányunk.

Mindig terveztük, hogy lesz gyermekünk, de nagyon fiatalon jöttünk össze, ezért nem jöttek előbb a gyerekek. A kapcsolatunk igazából nem változott, talán csak kicsit másabb lett.

2011. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

1 éve voltunk és éltünk együtt amikor megbeszéltük, hogy jöhet a baba. Elsőre sikerült, most 2,5 éves.

2. baba pedig az első baba után 2 évvel jött, tervezetten.

2 pici gyermeket nevelni azért embert próbáló is tud lenni.

2011. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok,a férjem 25éves.5éve vagyunk együtt,már van közös házunk,autónk stb.jövő hét péntekre vagyok kiírva az első gyermekünkkel aki kisfiú!!!:)
2011. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

5 évet jártunk, majd lagzi és rá 2 évre baba.Ez a baba most 3 éves és van egy 10 hós kistesója!

Tehát most vagyunk együtt 10 éve 2 gyerkőccel.

2011. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!