Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja velem ezt a...

Miért csinálja velem ezt a rajz tanár?

Figyelt kérdés

dolgozunk órán, néha oda sugunk valamit egymásnak a pad társammal aki egyben a barátnőm is.


a másik össze húzott pad sorba zenét hallgatnak de nekik nem szól A TANÁR SŐT.


Én az óra végén egy nem olyan rossz rajzra 3-ast kapok.


Annak a lánynak aki meg a másik sorban röhög, futkozik, kiabál, zenét hallgat ÚGY HOGY MEG SEM NÉZTE BE ÍRTA AZ 5-st.


Nekem meg oda jött pofázni hogy láttam ám hogy beszélgettél, meg nem dolgoztál semmit. :S


tudom hogy a rajz nem számit ha csak 3-as de engem ne spécizzen ki magának


2011. jan. 13. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a másik lány megteheti, mert már bizonyított, te pedig nem. Valamivel kivívtad az ellenszenvét, és ne aggódj, nem leszel soha kedvence.
2011. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szólj a tanárnak ha zavar.... amúgy meg ha zenét fülhallgatón hallgat csöndben szerintem azzal semmi gond sincs az nem zavaró
2011. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem fülhallgatóval hallgatta,hát tudom hogy nem leszek a kedvence. De ok nélkül ne az én jegyem huzza le, ez a lány nem teljesített. Nem olyan típus. Ő a kedvenc
2011. jan. 13. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

szard le a rajzot nem számít

hanyadikos vagy?

2011. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hova tűnt egy csomó válasz innen?
2011. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7. Milyen csómó válsz??
2011. jan. 14. 13:22
 7/9 anonim válasza:
biztos azért, mert neked a társad a pad. Jót röhögtem, hogy külön írtad. :))))))
2011. febr. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó: :DDD Hát ez jó észre sem vettem
2011. febr. 4. 20:04
 9/9 KissDory válasza:
Szerintem simán megkérdezhetnéd a tanárt hogy mi a baja veled ( tapasztalatból tudom velem is volt ilyen ) szóval én megkérdeztem és aztán leszállt rólam. Amúgy meg sajnos vannak ilyen tanárok akik csak azt nézik hogy a diák jópofizik-e vagy sem. Úgy látom te nem tartotol a "nyalisok" körébe erre légy büszke !!! :)
2012. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!