Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Iskolaundor? Tanár miatt

Iskolaundor? Tanár miatt

Figyelt kérdés

Most lettem gimis. Idegenforgalmira járok.

Az egyik nyelv tanár nagyon kedves de viszont a másik az valami szörnyű.. úgy beszél velünk mint a kutyával, kötekszik, felelni nálla lehetetlen mert mindenbe beleköt.

Ha mond valamit és pl. zaj van és nem értettem rendesen amit mond, visszakérdezek és teljesen fel van háborodba meg, mondta, hogy szerinte ő nem beszél hallkan.

Ha új anyagot veszünk és kérdezi, hogy értjük-e mi csak bólogatunk mert nem merünk vissza kérdezni. Félünk, hogy leszíd minket és elkezd kiabálni.

Mint mondtam a másik nagyon aranyos, kedves, segít mindenben, tőle nyugodtan kérdezhetünk bármikor ha tudjuk, hogy hülyeséget is kérdezünk.

Én nagyon szeretem iskolába járni mert jó az osztály meg minden csak emiatt a tanár miatt már egyenesen utálok. és napi 2-3óránk van vele heti 4x .

Én már nem bírom :(

Már komolyan megfordult a fejembe, hogy átmegyek másik osztályba.


15/l


2011. szept. 18. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
A többiek hogy bírják? Mindenki nem mehet át másik osztályba.
2011. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is úgy van ahogy az 1. írta!Ha az egész osztálynak panasza van erre a tanárra,akkor forduljatok az osztályfőnökhöz,hátha ő tud segíteni.
2011. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A többiek se szeretik! Sőt a többi osztályban lévő tanulok is ilyen véleménnyel vannak róla.
2011. szept. 18. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk a magyartanárunk volt ilyen, és ráadásul 5-8-ig az osztályfőnökünk is ő volt. De túléltük, mindannyian többé-kevésbé ép idegrendszerrel mentünk gimibe. Én is azt javaslom, beszéljetek az osztályfőnökkel.

Amúgy meg, ha érdekel, mi úgy vészeltük át azt a négy évet, hogy nem foglalkoztunk vele. Vagyis üvöltözhetett, rólunk lepergett. És akármennyire is furcsa, de nekem jobb lett, hogy ő volt a tanárunk, legalább ha felnőttként egy szemétláda lesz a főnökünk, immunisak leszünk rá.:D Na meg jobb érzés volt utána normális osztályfőnököt, tanárokat kapni. Lehet, hogy ez nem segítség, de gondoltam, elmondom a tapasztalataimat.

Ginevre off.

2011. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk a fizika tanárunk ilyen, mindenbe beleköt. Hogy D. miért eszik annyi zsömlét, hogy az puffaszt, hogy A. miért iszik gyümilevet mert egészségtelen, hogy miért rajzolok, hogy miért eszek gyümölcsöt, hogy miért nevetek az óráján, mikor ő maga mondta, hogy aznap nem csinálunk semmit ergo nyugodtan beszélgethetünk. Hogy én nem úrikisasszony vagyok, hanem bunkó, hogy A. és P. szellemi fogyik mert csendbe vannak és amőbáznak. Meg a matektanárunk is ilyen volt, tavaly minden óráról sírva jöttünk ki mert hogy mi hülyék vagyunk, minket nem érdemes tanítani.


Nem tudsz vele mit csinálni. Mi is kibírtuk vhogy, ti is bírjátok ki. Max. szóltok igazgatónőnek, hogy x tanárral baj van és szeretnétek ha más lenne az.

2011. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. beszéljetek o.f.fel hátha beszél vele

2. ha ez nem jön össze küldjétek be mind a születiket / nálunk volt olyan hogy hasonlo problémák voltak az egyik tanárral és a szülöknek a 80%a bement fogadó órára/ és akkor utána hátha normálisabb lesz

3. ha még ez se menjetek fel igazgatóhoz /bár itt elég 2-3 ember "osztály kipviselője"ként

2011. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!