Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SOS! Ez már gyógyszer túladago...

SOS! Ez már gyógyszer túladagolásnak számít? Lesz bajom? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Éhgyomorra vettem be 6db!! cataflamt..

Utána olvastam és a javasolt napi 3 bogyó evés után.

Na nekem sikerült egyszerre 6 darabot bevennem..


Najó reggel 10-kor ettem egy szendvicst szóval nem teljesen étgyomorra..


2011. jan. 14. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak tüneteid? Dupla adagot vettél be ez semmiképp se jó! Terhes vagy?(akkor veszélyes is lehet) vagy mért ide írtad a kérdést!

Azért az sem valami jó felfogás, hogy "na nekem sikerült 6 darabor bevennem"!

Remélem nem lesz semmi bajod!

2011. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
*darabot
2011. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok terhes.Szp is lenne egy kamasz terhes lány.

14 éves vagyok és kb negyed órája vettem be.. :/

2011. jan. 14. 15:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek most!Én bevinnélek az orvoshoz!
2011. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem miért vettél be ennyit?
2011. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
hogy sikerült ennyit?
2011. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. lehet h csak kamu az egész.
2011. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Milyen jólenne ha annyi időm lenne,hogy ilyeneket találjak ki.

Hát úgy volt,hogy megszívattuk bátyámat és a haverjaival kitalálták,hogy visszafogjuk kapni (barátnőm+én) és a kedvenc cukorkám ( francia drazsé) közé tették be..

mivel kb egyszerre hatot vettem be a számba így felsem tűnt,hogy van közte nem francia drazsé is..

aztán mikor látták,hogy megettem az egész zacskót akkor szóltak,hogy basszus,hát ebbe ők gyógyszert tettek .. erre kiakadtam,hogy 15 évesen ennyi eszük van..

Azt mondta bátyám,hogy nagyon ideges volt ezért ezt találták ki,de így átgondolva szär (?? enyhén szólva...) ötlet volt.

Hát nem végülis kb csak megakart ölni na mindegy.

Amúgy kicsit a fejem fáj meg szédülők,de nem tudom,hogy ezért,mert ma elég húzos napom volt szóval simán az ideg miatt is fájhat.


Apu tárgyaláson.

Anyu meg a barátnőivel van és ilyenkor kivan kapcsolva a telefonja,hogy ne zavarjuk a h¨lyeségeinkel.

De ha sürgős akkor betudok buszozni a városba barátnőm elkisér.

Amúgy szüleim nem szeretném,hogy megtudják,mert bátyám közeli halál részese lesz és hatalmas balhé lesz itthon ez 12200%.. :/

2011. jan. 14. 16:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen menj be a kórházba vagy a házi orvosodhoz....vagy akármelyik orvoshoz aki rendel!!Ez már túladagolás és nagyon erős fájdalom csillapító gyógyszer!!!
2011. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs! De sokszor szórakoznak ilyenekkel!

Fejfájás és szédülés nem jó jel! Mivel szétrágtad a gyógyszert így hamarabb hat! Sürgősen orvoshoz kell menned! A szüleid pedig meg fogják tudni, mert 18 éven aluli vagy!Mindenképp hívd fel valahogy!

2011. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!