Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok az...

11 hetes terhes vagyok az utro melett megint vereztem azonal korhaz az uh-n adoki azt mondta hogy levalt egy kicsit a mehlepeny attol van a verzes gyogyszer pihi stb?

Figyelt kérdés
vajon ettol a sok verezgetestol egeszseges lesz a baba? (nemtudom. Elkeseredett kismama)
2011. okt. 19. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy ahogy nő a méh a terhesség alatt, előfordulhat, hogy kicsit leválik a méhlepény. Ha csak kicsit válik le, abból nem lehet nagy baj, de a sok pihenés tényleg javasolt a teljes leválás elkerülése végett. Ne aggódj és ne keseredj el, de a pihit vedd komolyan és természetesen egészséges babád fog születni. :-)
2011. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 9. hét közepe fele jártam, amikor is mentem volna az UH vizsgálatra. Semmi panaszom nem volt, egyszer csak az utca kellős közepén elöntött a vér. Nagyon durva volt, aztán éreztem, hogy valami nagy kijön belőlem. Horror volt neked nem kell ecsetelnem. Azonnal kórház, ahol nekem is hasonlót mondtak. Hát amit akkor láttam, mikor a zuhanyzáshoz készültem--> teljesen kikészített, mint ha mészárszéken lettem volna.

Szóval doki mondta, hogy az egyik baba (mert ikrek a manók)a méhszájnál fekszik és a méhlepény is elöl tapad, valószínűleg attól van. Azóta fekszem! Komolyan mondom én annyira betartottam, hogy csak pisilni keletem ki az ágyból. Durva, de megéri. Most a 13. hétben vagyunk.

A babák gyönyörűek, egészségesek mindenük megvan, mint a nagykönyvben olyanok az értékeik.


ÉN ÚGY MONDOM NEKED, HOGY NE AGGÓDJ, HOGY EZEN ÁTESTEM.

PRÓBÁLJ CSAK JÓKRA GONDOLNI, TERELD A FIGYELMED EZEKRŐL, ÉS MINDEN RENDBEN LESZ HIDD EL!!!


Gondolok rátok!

Élvezd a babavárást, mindent félretéve.

2011. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah azt elfelejtettem írni, hogy én is folyamatosan kaptam progi pótlást. Aztán most nospa magnézium.

Nincsenek görcseim, de az orvos szerint olyanok is lehetnek, amiket nem érzek és nem lenne jó ha...

2011. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat csak ezt soha nem fogom erteni hogy megis mitol alakulnak ki az ilyen dolgok mert az elso terhesegemmel semmi gond nem volt igaz 21 eves voltam akkor most meg mar a 30 fele jarok akkor meg gyogyszert sem szedtem csak a 7 honaptol kaptam terhes vitamint most meg lam verzes, gyogyszerek stb..
2011. okt. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!