Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem túl kihívó? (A kérdés túl...

Nem túl kihívó? (A kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
A lányom néha rikító citromsárga vastag nejlon harisnyát hord. Álltalában fekete farmer rövidnadrággal ami combközépig ér és lila kötött hosszú felsővel, és bakancsal. Én megengedtem neki, és szerintem nagyon jó összeállítás, de az egyik tanára tett rá megjegyzést.
2011. jan. 15. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Irigy a kolléga:)
2011. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem iskolába való, bár manapság már úgy öltöznek a lányok...A múltkor a régi sulim előtt -vendéglátó- várakozott néhány diáklány. Hát inkább útszéli keményen dolgozó nőnek néztek ki, mint tizenéves tanulónak. Tűsarkú combig érő csizma, minirongy -mert szoknyának túl rövid- kivágott felső, festék kilószámra-és persze cigi...
2011. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Éppen egy picikét... Ez a divat... Pont ma láttam néhány sarki... -nak kinéző 1314 év körüli leányzót, cigaretta, kifestés, miniszoknya, vihogás, és olyan alpári stílus, hogy csak lestem. Ez a jövő nemzedék.
2011. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől lenne kurv@'s?:)) Szerintem nagyon jó!De a felső ugye nem kivágott?
2011. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem teszi ki mindenét,addig járjon csak színesben.Az én anyukám annak idején azért szólt mindig rám,hogy ne járjak feketében:)
2011. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó ez az összeállítás, nekem is beszólnak a tanárok az öltözködésemre, hogy kihívó, pedig egy sima fehér póló volt rajtam virágos mellénnyel... Amíg a lányodat nem zavarja, addig téged se zavarjon:)

13L

2011. jan. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Rendben van hogy divat meg szép és aranyos csak hazafelé el ne kapják. Nekem volt egy ilyen o. társnőm akit meg is erőszakoltak. Suliba oké, de ha bulizni megy vagy este akárhova akkor szerintem ne engedd így.

20f

2011. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

Télen egy LÁNYON rikító sárga harisnya + RÖVIDNADRÁG (télen !!!!) + BAKANCS (egy lányon?!?!)


És szerinted ez nagyon jó összeállítás. Had gratuláljak anyuka, lányoddal együtt Tajgetosz pozitív értékelést értél el...

2011. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Nem tudom, hogy hol laksz, de mifelénk +10 fok van, a -10 fok után én is sokkal melegebbnek érzem és egyszál rövidnadrágban és pulóverben rohangálok.

Kérdező: Szerintem nem túl kihívó, sokkal jobb, mint a mellkitevős pánt nélküli felső miniszoknyával, magassarkúval és vékony nejlon harisnyával. :S Nálunk a 7esek ilyenek, borzalom, ráadásul sminkelik magukat ELSŐS koruk óta, de mi csak mosolygunk rajtuk. =) Egyébként szerintem is jó ez az összeállítás. Amúgy hány éves a lányod, ha szabad megkérdeznem?

2011. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kis összeállítás!Egyébként amondó vagyok, hogy az a fontos, hogy jól érezze benne magát a lányod, persze bizonyos határokon belül.

Mellesleg inkább legyen rajta citromsárga harisnya és lila felső, mint, hogy miniszoknyába és villantós felsőkbe járkáljon:)


Nekem tetszik az összeállítás, szerintem ezt a lila citromsárga kombinációt én is fogom használni:)

15/L

2011. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!