Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ennyire rosszak a...

Tényleg ennyire rosszak a jegyeim? :/ Nektek milyen jegyeitek vannak?

Figyelt kérdés

A félévi jegyeim ilyenek lesznek:

-irodalom-->5

-nyelvtan-->5

-biologia-->5

-földrajz-->5

-ének -->5

-rajz -->5

-technika-->5

-tesi -->5

-matek -->4

-kémia -->4

-német -->4

-töri -->4

-info -->4

-fizika -->3


Anyumnak nem baj hogy ilyenek még meg is dicsért hogy ügyes vagyok :) Apumnak meg "egyébb rokonoknak"(inkább nem részletezem kiknek...)nem "tetszenek" a jegyeim :S De tényleg ilyen rosszak?Annyira beparáztattak így felvételi elött :( Pedig csak szakközépiskolába mennék.A másik meg az hogy közgazdasági suliba szeretnék menni(felvételizek is oda) apumnak meg minden álma hogy a kicsi lánya gimibe menjen és orvos legyen vagy mittudom én...BOORRZAALLOOMM!!Ezt kell hallgatnom :( Pedig tudja hogy nem megyek soha gimibe és még véletlenül sem leszek orvos és azt is tudja hogy én fogok dönteni de mégis.A falra mászok már komolyan :) Nektek milyen jegyeitek vannak?Szerintetek jók az én jegyeim? :)


2011. jan. 17. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

A fizika hármas gáz, a többi nem.

Ahogy nézem, inkább reál beállítottságú vagy, biztos jó ötlet a közgáz?

:)

30/N

2011. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék közgazdász lenni...de szerintem középsulinak jó :) Végülis fősulin még tanulhatok mást.Jahj fizika...tudom hogy gáz de foggalmam sincs semmiről és hiába tanulom nem értem meg :S
2011. jan. 17. 21:11
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy jók:D nekem kevesebb az ötösöm meg a matekom kettes =/ a többi jegyem négyes

ez a te döntésed, apukád és a többi rokonod max megmondhatja hogy szerinte mit kéne tanulnod, de ne hallgass rájuk ha te mást szeretnél tanulni!

egyébként apa soha nem örül ha négyest kapok mert csak az ötös számít... megjegyzem 4 féltesóm van akik még le se érettségiztek :D szóval azért kicsit lehetne büszkébb (:

2011. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor az apák már csak ilyenek :) ...
2011. jan. 17. 21:16
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A fizikától eltekintve szerintem jók ma jegyeid,de a fizikát sztem senki sem szereti,vagy csak kevesen.
2011. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

szerintem semmi baj nincs a jegyeiddel!!


én most 7. osztályos vagyok, és igaz, hogy félévkor csak 3 db négyesem volt, de hiába tanulok napi szinten 4-5 órát (nem azért, mert a szüleim "köteleznek rá", egyszerűen maximalista vagyok és voltam mindenben), pl. a matek, fizika sehogy sem "megy a fejembe"... szerintem erre beállítottság kell - valaki vagy érti, vagy nem...


az biztos, hogy nem leszek matekzseni vagy fizikus, de mindenből nem lehet jónak lenni!!


tegyél meg mindent, ami tőled telik, és akkor nyugodt lesz (és lehet is) a lelkiismereted még akkor is, ha véletlen "becsúszik" egy-két kettes vagy hármas.

2011. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég jók a jegyeid..nekem van 2 4esem meg füldrazből nemvok leosztályozva mert nemvoltam témazárókor,de a t9bbi 5ös..
2011. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a jegyeidhez szerintem ügyes vagy!Ne engedd ,hogy olyan pályára tereljenek amihez nincs kedved.kedvesen próbáld őket meggyőzni ,észérvekkel.A későbbiekben kifizetődőbb a "szeretem"szakma mint a kényszermeló vagy lébecolás.

2 gyerekes anyuka

2011. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

jegyeiddel semmi baj nincs...

És a fizikával se foglalkozz, én nem értettem meg annak idején, de igazából hátrányom sincs belőle... A másik...


Én pl fotós akarok lenni, apum folyton nyúz, hogy abból nem élek meg, mert nem vagyok elég ügyes, meg ilyenek... Legyek inkább nővér... 1... nem is látta még a munkám (fotó órára járok, és A-m v is 5öseim vannak)2... irtózom a vértől, meg az ilyen kórházi dolgoktól... 3... minek szól bele?


Ne hagyd, hogy ők éljék az életedet, azt tanulj, amihez kedved van... Ja és egy tanács... Jól gondold meg, hogy hova felvételizel... nehogy elvesztegesd a középiskolás éveidet... Külföldre mentem tanulni (High School-ba 11. évfolyam) és igaz, kreditekből előzőleg 2 iskolaváltás után nincs hiány, megbántam, hogy elvesztegettem 2 évet... Már végzős lehetnék, de matek jegyeim nem voltak... (művész suliba jártam előtte 9.10.be)

Most úgy állok hozzá, hogy nem érdekel, mit mondanak, én akkor is fotós, vagy újságíró leszek... Még nem döntöttem el, hogy mi, de azt tudom, hogy nem hagyom, hogy a szüleim mondják meg, hogy mit tanuljak...


A te életed, ezt már te éled meg! Sok sikert a jövőben :)

2011. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jók:D

nekem:

-irodalom-->4

-nyelvtan-->4

-biologia-->4

-földrajz-->4

-ének -->5

-rajz -->5

-technika-->5

-tesi -->5

-matek -->3

-kémia -->4

-angol-->5

-töri -->5

-info -->4

-fizika -->5

4,4 átlag:D

Matek lehetne jobb is,de annyira nem szeretem,hogy az már fáj:D

13/L

2011. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!