Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem unjátok már a jegyeitek/fé...

Nem unjátok már a jegyeitek/félévitek kirogatását?

Figyelt kérdés
Kap el az agyfa...az ideg, amikor látom az ilyen kérdéseket: Szerintetek jók a jegyeim? Aztán alább meg leír csupa ötöst pár négyessel és utána jön az a rizsa, hogy ő mekkora béna meg hogy min változtasson. Szerintem aki ilyent akar kiírni az neírja ki inkább mert felesleges, engem speciel nagyon nem érdekelnek más jegyei, az oldal meg eredetileg tanító jellegű, sokszor volt, hogy egy kérdést eleinte a google ba írtam be, és a gyakorikérdéseken lévő kérdést adta ki találatnak. De ilyenre az életben nem keres rá senki, hogy vajon milyenek a jegyei, és ezek a kérdések fentmaradnak végleg, a bizonyítványos téma meg csak egy ideiglenes dolog, elmegy a kérdés értelme, de valószínűleg biztosan jó lesz valakinek 20 év mulva nézegetni, hogy milyennek tartják az emberek a 6.-os félévi bizonyítványát.Na mindegy. Bocsi, ezt muszáj volt kiírjam, le lehet szólni.Ja, nameg köszi, ha elolvastad. :)
2011. jan. 22. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan visszaigazolást várnak hogy "jaj ugyan, miért izgulsz hiszen nagyon ügyi vagy gratulálok!"

:)

Sokan meg félnek a maximalista szüleiktől ezért mielőtt elmondják nekik itt kérnek véleményt hogy legyen mit a szülők orra alá dugni ha kiakadnak.

2011. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én unom...Eszemágában sem lenne ilyen kérdésekkel bombázni az oldalt pedig most írtam énis. A jegyes kérdések meg kiakasztóak.
2011. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít, főleg ha kb. így néz ki: 5,5,5,5,4,4,5,5,4,5,4 .. és még kérdezik,hogy jó-e, pedig tdják nagyon jól,hogy az!! Csak itt akarják dícsértetni magukat.

13,5/L

2011. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó(SweetGirl, hehe, aranyos :)): ja, engem is az ilyenek zavarnak inkább..mondjuk abban az esetben nincs bajom vele ha ezzel az önbizalmát szeretné növelni és nem az egóját. És akik esetleg jegyekkel kapcsoaltos kérdéseket írtam ki attól elnézést, nem bántó jellegűnek szántam, bár az lett.
2011. jan. 23. 12:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom,biztos otthon nem dicsérik meg aztán itt akarják kiélni a fénykorukat :DD

Amúgy engem is idegesít,de mit tudunk tenni ellene??Semmit..

2011. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ja
2011. jan. 23. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is unom :D főleg, hogy a 6.-os félévi nem fogja osztani, szorozni a jövőjét. :D
2011. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem csak azok idegesítenek akiknek tényleg pl csak ötöse van kivéve egy négyest.:/

Bár ilyenkor inkább irigykedem:D


13L

2011. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy egyesek tényleg komolyan gondolják,hogy nem jók,de van aki csak azért,hogy dícséretet kapjon kiírja feleslegesen-.-" ez b*sz fel már engem is. majd tanévvégén jönnek megint a kérdések.-.-"
2011. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Engem is felidegelnek ezek a kérdések csak dicsekedni akarnak a kis stréberek. Nekem meg egy jó alapos nadrágszijjal verés lesz a félévi miatt :(

13F

2011. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!