Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ennyire rosszak a...

Tényleg ennyire rosszak a jegyeim? :/ Nektek milyen jegyeitek vannak?

Figyelt kérdés

A félévi jegyeim ilyenek lesznek:

-irodalom-->5

-nyelvtan-->5

-biologia-->5

-földrajz-->5

-ének -->5

-rajz -->5

-technika-->5

-tesi -->5

-matek -->4

-kémia -->4

-német -->4

-töri -->4

-info -->4

-fizika -->3


Anyumnak nem baj hogy ilyenek még meg is dicsért hogy ügyes vagyok :) Apumnak meg "egyébb rokonoknak"(inkább nem részletezem kiknek...)nem "tetszenek" a jegyeim :S De tényleg ilyen rosszak?Annyira beparáztattak így felvételi elött :( Pedig csak szakközépiskolába mennék.A másik meg az hogy közgazdasági suliba szeretnék menni(felvételizek is oda) apumnak meg minden álma hogy a kicsi lánya gimibe menjen és orvos legyen vagy mittudom én...BOORRZAALLOOMM!!Ezt kell hallgatnom :( Pedig tudja hogy nem megyek soha gimibe és még véletlenül sem leszek orvos és azt is tudja hogy én fogok dönteni de mégis.A falra mászok már komolyan :) Nektek milyen jegyeitek vannak?Szerintetek jók az én jegyeim? :)


2011. jan. 17. 21:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszoket! Kicsit megnyugtatatok! :)
2011. jan. 19. 19:32
 22/23 anonim ***** válasza:
XD ha nekem lennének ilyen jegyeim... :D most vagyok végzős középiskolában és az átlagom kb. 3, 2 körül van :D Ilyen jegyekkel egyébként simán mehetnél gimnáziumba, de megértem, hogy nem akarsz ( a nővérem gimnazista volt egy igen neves gimiben és sokszor túlhajtották őket tök feleslegesen). Szerintem amúgy egy jó szakma sokkal többet ér egy diplománál ;)
2011. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Dehogyis, nagyon jó jegyeid vannak (:

Nekem:

-irodalom-->4

-nyelvtan-->4

-biologia-->4

-földrajz-->4

-ének -->5

-rajz -->5

-tesi -->4

-matek -->5

-kémia -->4

-angol -->4

-töri -->3

-info -->4

-fizika -->5

ez így 4.25, amivel tökéletesen elégedett vagyok. hidd el a tiedek is nagyon jók :)

2011. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!