Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyenkor mivan? Miért "idegesít"?

Ilyenkor mivan? Miért "idegesít"?

Figyelt kérdés
Van egy úgymond "legjobb barátnőm". Azért írom csak idézőjelben mert nem tudok különbséget tenni barátnő és barátnő között :D mindegy is, nem ez a lényeg. Szóval ezzel a lánnyal mintha ikrek lennénk, majdnem ugyanolyan az ízlésünk, a fejünk így "egyszerre jár" (nem tudom máshogy kifejteni :D), még kinézetre is hasonlítunk... mindig együtt vagyunk suliban, jól, nagyon jól elvagyunk :D csak valamiért msn-en egyszerűen irritál :/ nem tudom... mindenkivel elbeszélgetek rá meg állandóan ráförmedek mert egyszerűen tépi az idegemet a szövegelése, élőben ugyanezen pedig jót nevetek. Most komolyan ez mi ? Megbántom ezzel, pedig tényleg imádom... de ilyenkor miért vagyok vele ilyen ? :( 13/L
2011. jan. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tudatalatt még se csíped a szövegét és talán a szemébe nem mered mondani.

Ezért nem tudsz magadon kiigazodni.

Vagy az msn- en van valaki fontossabb számodra aki miatt talán néha izgatottabb leszel és ezért mindenre máshogy reagálsz?

Nos biztos van valami idegesítő számodra.

De nem baj az igazán jó barátnők nem haragszanak meg nekem is van egyy ilyen barátnőm mi is hasonlítunk még külsőleg is mindig azt hiszik ő a hugom. Na szóval vele soha nem vesztem még össze és megmondjuk egymásnak az őszintét.

Ő 17 én meg 22 és jól kijövünk

2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De sokat szokott írni??Vagy ilyen idióta szöveggel szokott írni neked,hogy puszcsi,mucssi,cuksi stb.?? :D
2011. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első köszi, de nem hiszem hogy utálnám tudat alatt :)


másodiknak : nem szokott ilyen szövegeket írni , csak olyan abszurd kérdéseket írogat amitől a falra mászok, meg igencsak elég sokat is

2011. jan. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!