Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kérdezi mindenki hogy,...

Miért kérdezi mindenki hogy, hogyhogy még nem megy a 8,5 hós babám? Mert másnak ilyenkor már ment. Annyira idegesit ez a kérdés. Enyém még csak most kezd mászni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A babák átlag (de ez is csak átlag) 3-6 hósan kezdenek el forogni, 8-10 hó között mászni, 10-16 hó között járni (mármint egyedül, nem a kézzel cibálásra gondolok) .

Én sem értem az ilyen kérdéseket...

Ráadásul ma már köztudott, hogy nem szerencsés ha korán áll és jár a baba.

2009. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

sok mostanság a szupergyerek. hogy nem megy a babád? ne is haragudj... már szobatiszának kéne legyen:-DD

de ha legközelebb valaki mondja nyugodtan mondhatod neki halálosan komolyan:

- Nem még nem megy de képzeld szobatiszta!!

aztán csak figyeld a reakciókat.

amugy meg mindenkinek aki ezzel piszkál toll a fülébe! ja és a felét el se hidd mert mind nagy füllentő.

tök normálisan fejlődik örülj neki.

puszantás

2009. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 10 hós és nem rég kezdett el mászni és annyiraa élvezi hogy nem igazán akarja pakolni a lábait!Még nem izgatja a járás!
2009. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van.Mindegyik más időpontban kezdett el menni.Ez gyerekfüggő.És nem egészségesebb az a baba sem,aki hamarabb megy.Ha nem mozogna a baba akkor kellene megijedned,így nem.Akinek meg megy már,az örüljön neki,de ne szólja le a másikat.Ezt meg is mondhatod neki.
2009. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm kislánya is 8 és fél hónapos. Kúszik és segítséggel állni próbálgat. De hogy menni! Korai szerintem.
2009. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a mindenki hány ember? 8.5 hónapos korban még elenyészően kevés gyerek jár egyedül (biztos van ilyen, én még egyről sem hallottam). Miért nem válaszolod azt, hogy azért nem megy még, mert most épp a nyelvvizsgájával van elfoglalva... De viccen kívül, normálisak az emberek? egy 8.5 hónaposnak még mászni sem kell feltétlenül, nemhogy menni!
2009. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
14hós a fiam most indult el nem rég....10hósan kezdett mászni...
2009. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia4

Ne is törödj vele, nekem 12,5 hós a kislányom és még nem megy egyedül, bumm neki . Bár hozzá teszem h engem is kérdezgetnek sőt néha kapok rossz májú megjegyzéseket h mi van a önálló mennéssel hogy állunk mert az ő lánya már 10 hósan szaladt. Én meg mondom h újjamba kapaszkodva szaladunk szobát bútorokba kapaszkodva körbe járja de inkább még mászik. De nincs semmiről lemaradva és nem érdekel az h mit mond elengedem a fülem mellett, inkább azt szoktam nézni h ki mondja fontos nekem vagy nem. Nem hagyom magamat feleslegesen stresszelni, te sem hagyd !!

Egyik fülecskéden be- másikon ki !!!!

Ennyi

Boldog babázást mindenkinek

üdv.12,5 hós baba anyukája

2009. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én 8,5 hós babám sem megy még, de már mászik ezerrel. Nem is szeretném még hogy elinduljon, így is visszasírom azt az időszakot, amíg nem tudott helyet változtatni. Letettem és ott játszott. Most? Akkor van szuszannásnyi időm, amikor alszik, ugyanis én a szbadság híve vagyok, nincs jároka és semmi olyan, ami "keretek" közé zárná. Oda megy ahová szeretne. Én meg utána.
2009. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 8 hós lánykám sem megy, sőt most próbálgatja a mászást, de ez engem egyáltalán nem zavar, a hasonló kérdések viszont igen. Úgyhogy meg tudlak érteni...
2009. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!