Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyenkor télen mikor sok ruha...

Ilyenkor télen mikor sok ruha van rajtunk nektek nem lesznek szöszösek a ruhák? Mert engem nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:

De igen. Ha nem a ráragadtakra gondolsz, hanem ahogy kibolyhosodnak, pl. a termók és a kötöttek akkor arra régen láttam megoldást: elemmel működő ruhaborotva. Akkor nem vettem, azóta bánom, mert már nem látok sehol.


24/L

2010. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló: nem sokat vesztettél vele, nekünk van olyan ruhaborotva vagy micsoda, de nem igazán szedi le a bolyhokat. :( Valamennyit persze javít a helyzeten, de olyan sose lesz már a ruha, mint annakidején a reklámban mutatták. :( Én azt szoktam csinálni, ha bolyhos egy pulcsi, hogy langyos vasalóval átvasalom. Persze csak úgy, amennyit bír az anyag... :) Felfrissül, lesimulnak a szálak, de természetesen ez is csak ideiglenes megoldás.
2010. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én a szövetkabátomban gyűlölöm azt, hogy rátapad minden szöszmösz :)
2010. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem még nyáron is szöszösek. :) Fekete ruha nincs szösz nélkül. -_-"

Lehet kapni valamilyen szöszleszedő hengert, ragasztós lapocskák vannak rá feltekerve, amit végigfuttatsz a görgővel a ruhán és rátapadnak.

2010. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Három perzsa macskája van a feleségemnek.

El tudjátok képzelni?

2010. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amúgy én sem panaszkodhatom az aranybarna cocker spánielemre :D
2010. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem.

vagy legalábbis nem nézem.

normális anyagú ruhákat veszek, jó esetben már a boltban lehet látni, hogy mennyire vonzza a koszt vagy a szöszt.


többnyire pamut cuccokat hordok.

2010. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát el tudom képzelni 3perzsa macska dolgot :) nekem is van 1perzsám állandóan kell fésülködni.:) mondjunk 2naponta szoktam csak .
2010. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az egyik hozzászóló már említette a szösztelenítő hengert, ilyet Rossman-ban, DM-ben lehet kapni kb. 200-600 forint mérettől/tapasz számtól függően. Kefeszerűséget is árulnak hozzá, nekem a ragacsos henger jobban bevált. Lehet akár cellux-szal is próbálkozni. :)
2010. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!