Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok egy 17éves gimnazista...

Sok egy 17éves gimnazista lánynak mindennapra iskolába?

Figyelt kérdés

mindennap arcra barníto spirál, szemceruza +iskolába delután még púder ha szükséges.

Ezenkívül naponta mosok hajat ( szükséges mert nagyon gyorsan zsírosodik) és reggel mindig k iis vasalom.


2011. jan. 24. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem sok :)
2011. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyokű: az lemaradt, hogy ne meleg vízzel öblitsd le a hajad hanem langyossal vagy én úgy szoktam, hogy kiszállok a kádból, visszahajolok és majdnemhogy hideggel leöblítem és nem zsírosodik tőle olyan hamar. ugyanis a melegvíz hatására gyorsan működésba lépnek a faggyúmirigyek és elkezdik termelni a zsírosodásért felelős mirigyeket... Ezt egy fodrász mondta, kipróbáltam és bevállt. Valamint balzsamból is csak a hajam végére teszek, a fejtetőre nem, mert ha nem mosódik ki rendesen belőle, attól is zsírosodhat.

minden jót.

2011. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sok? Ha Te ettől érzed jól magad....
2011. jan. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a spirál, szemcerka nem sok, a púder és a barnító, viszont hosszútávon nem egészséges, ahogy a napo mosás (csak egyre zsírosabb lesz) és vasalás sem.
2011. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hajad azért zsírosodik nagyon hamar, mert naponta mosod!!!! (hidd el nekem, nem véletlenül mondom!) a hajadnak van egy természetes faggyúrétege, amit a mindennapi mosással "elveszel" a hajadtól, ennek következtében fokozza a szervezeted a faggyú termelődését. gondolom, ha most azt mondom neked, hogy állj át a heti 2x hajmosásra azt mondod, hogy nem. pedig ha azt a kb két hetet kibírod, amíg zsíros a hajad (már első héten nem lesz annyira, mint eddig!) utána,hidd el, nagyon szép fényes, laza lesz a hajad, és bőven elég hetente kétszer mosni. és ezt egy fodrásztanonc mondta :)
2011. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
most úgyis itt a vakáció, és tehetsz rá mindig sapkát, így egy hétig kibírod hogy nem zsíros, mert nem látszik..ha meg 1x mondjuk feltétlenül le kell venned, akkor úgyis tudják rólad hogy mindig tiszta a hajad.13/L
2011. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó !

Milyen vakációrol beszélt te ?

2011. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül lesz jobb a haja. Nekem se lett jobb a hajam, nyáron 6 hétig heti egyszer mostam hajat az egy-kettő helyett, egy fokkal se lett jobb, csak a szép nyári napokon csak a lakásban voltam, ki se mozdultam a lakásból.. Most már jobb, két napig kibírja, két naponta mosok hajat. Nálam az se lehetett baj, hogy túl sok édességet ettem, mert szinte csak gyümölcsöt ettem, és eszek. Semmilyen hajpakolás sem használt. Almaecetet szoktam inni, attól mindig érzem, hogy sokkal jobb.

12L

2011. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem sok. Rajtam "kicsit" több van. :DD De van amikor csak tussal húzok egy vékony vonalat viszont rakok fel olyan 4-5 réteg szempillaspirált. :DDD
2011. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a syoss dúsító sampont. Nekem pont annyira szárította ki a hajamat, hogy 2 napot simán kibírjon :) Próbáld ki. Nem szép egy töredezett haj..

Bár tudom, milyen nehéz lemondani a napi mosásról, én 2 évig mostam naponta. De amikor nyakamig el volt törve a derékig érő hajam.. És le kellett vágatni.. Na azóta nem mosom naponta..

2011. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!