Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Hogy oldjatok meg a...

Anyukak! Hogy oldjatok meg a fozest mindennapra? Miket szoktatok fozni?

Figyelt kérdés

Ja es kerlek irjatok oda h mennyi idos a babatok.

Az enyem most 7 honapos es szerencsere minden nap van idom fozni de a baratnom akinek szinten ennyi idos a babaja neki nincs ideje:(.

Foleg miatta tettem fel a kerdest,mindig ker egyszeru recepteket es mar kifogytam az otletbol.


2010. febr. 9. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
A babának vagy magatoknak?
2010. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes a babám,mellette elég nehéz.2 napra szoktam főzni.főzelékeket(borsó,krumpli,spenót),gyors tésztaételeket(bolognai,amíg lehetett túrós,diós,mákos,krumplis,sajtos-tejfölös),húst sütök különböző köretekkel(rántott husi,baconbe csavart csirkecomb,mindenféle husi fűszersóval,hal fűszersóval,köretnek sült krumpli,rizs,saláta),pörkölt,brassói,amik gyorsan megvannak.ha apa itthon van,akkor lehet nagyobb főzést rendezni.remélem,tudtam ötletet adni.
2010. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 1 évesek vagyunk, azt eszi amit mi is.Hála istennek nagyon jó baba, tudok mellette mindent csinálni.Amikor még külön főztem neki, akkor mindég reggel főztem meg, magunknak meg vacsira főztem, vagy akkor csináltam ha aludt.Most vagy megfőzök reggel, vagy amikor alszik.
2010. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: :)

Ja,igazad van bocsi.Nem a babara gondoltam hanem magunkra-magatokra.

Bocsi kicsit felreertheto volt:)

2010. febr. 9. 18:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én ált. egyszerűbb egytálételeket szoktam főzni: rakott akármiket, tésztaféléket(bolognai, krumplis, zöldséges, túrós), chilis babot, mindenféle főzeléket, hozzá virslit vagy tükörtojást, és leveseket(krumpli, zöldbab, bab, borsó...)

ilyen sült hús+köretet nem nagyon, mert nekem az macerás.

ja, és 17 hónapos a babám, nemrég még külön főztem neki, de az nem sok idő, mert csak zöldségeket meg tésztát meg húst összefőztem neki és turmixoltam.

2010. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

én rendelni szoktam a kaját, mert 2 gyerek mellett nem jut időm főzésre. Ha főznöm kellene, akkor délelőttönként nem jutnánk ki a levegőre. Délután meg mire a nagyobbik felébred, sötét van.

2,5 éves és 5 hónapos baba anyukája

2010. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak minden másnap főzök.Mivel a lányom 6kor ébred,így 10-11-re bőven meg is főzök,már megyünk ki.Én általában húst főzök,a férjem azt szereti.Ragukat általában.Ami még iszonyú gyorsan megvan szerintem,az a rántott sajt sült krumplival.Nem egy szuper-egészséges kaja,de itt-ott nagyon finom,és gyors.
2010. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két tipp:

Ha van ideje, panírozzon be hússzeleteket, csirkecombit, és tegye be a fagyasztóba.

Amikor meg nincs ideje, kiveszi, és kirántja.


Amikor van ideje, tegyen fel egy nagy adag csirkepörit, aztán egy részét fagyassza le - ez utána is finom - a másik részébe tegyen habarást tejföllel, és kész a finom paprikás csirke, ha csak tésztát főz ki hozzá, pillanatok alatt megvan a köret.


Én ilyesmiket szoktam csinálni, és bevált.

Bár már egy éves a babám, vannak napok, amikor pl: fogzás miatt, vagy most, hogy beteg, semmire nincs időm, ilyenkor a vésztartalékokhoz nyúlok.


Legrosszabb esetben a pizzafutárt hívom... :-DDDD

2010. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszokat!

Nalunk mar gulyasleves volt.Szerintem az is hamar meg van.

Amit en ajanlottam neki az a szilvas gomboc meg a derelye,Tesco-ba Lidl-be kapni.Nagyon hamar meg van.


Aki a rantott sajtot irta megkerdezhetnem h milyen sajtbol es hogyan csinalod?

2010. febr. 9. 20:01
 10/14 anonim ***** válasza:
6 hónapos mindíg van idő főzni, mostanában esténként állunk neki apával. Most is fő a hús leves a gázon.
2010. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!