Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyenek a mai gyerekek?

Ilyenek a mai gyerekek?

Figyelt kérdés

Csak nézelőttem a neten és erre az oldalra bukkantam:

[link]


Ha elolvasod a bemutatkozás rengeteg a "NAON" szó és nem tudják leírni hogy nagyon? Vagy ez most a menő a tinik körében hogy nem írják le helyesen a szavakat?


2011. jan. 25. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

én sem vagyok az a nagy "helyesírást" figyelő fajta ember


de azt nagyon meg döbbenek mikor : IJEN OJAN H*JE j-ly össze keverik

2011. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
A tiniknek egy igen jelenős része sajnos valóban menőnek tartja ezt. Hála Istennek, a számuk viszont egyre csökken ( meglátásom szerint). A plázajáró, egész nap csavargó, szülőktől független, haveroknak és az ellenkező nemnek élő 'emberek', úgy érzik, hogy ettől többek lesznek. A saját korosztályuknak akarnak megfelelni mindenáron, semmi nem érdekli őket. Nem véletlen, hogy a bevásárlóközpontok zsúfolásig tele vannak a 10-11 éves gyerekekkel mostanra. Nagyon remélem, hogy ez csak a lázadás egyik sajátos formája. Bár én 16 éves vagyok, életemben nem voltam discoban, nem is szeretnék, mert nekem az valahogy egyáltalán nem pálya, ha arról kellene áradoznom az ismerőseimnek, hogy én 10 fiúval/ lánnyal smároltam egy buliban, matt részegen. Lehet, hogy ezért sokan megvetnek, véleményem szerint viszont én és az összes barátom az értelmesebb részhez tartozunk.
2011. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, én is "mai gyerek" vagyok, a magam 15 évével. Semmi nem irritál jobban attól, ha valaki nem tud helyesen írni, érthetően fogalmazni -kortól függetlenül. Tehát, én azt mondom, hogy nem menő, csak bizonyos beállítottságú tiniknél.

És nem restellem kijavítani sem a tanáraimat [ha valamit helytelenül írnak/mondanak], sem az anyám/nagymamám korúakat! Mert helyesen kell írni, kortól függetlenül.

2011. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Hát én a naon-t gyakran használom, és nem azért, mert hú de menő, hanem azért, mert msn-ezek, fórumozok és chatelek is közben. Aki meg nem tudja pl.: a hülyét normálisan leírni, az hülye xD
2011. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Én is "mai gyerek" vagyok az én 15 évemmel...

Sajnos ha felmegyek például facebookra ott is a sok 10-11 éves gyerekek adatlapja valami ilyesmi:

"Szijaa!! A nevem ott wann fönn ha nem látnáád!! :)

Azám cupp te kis manócka!!!! Na szijókaa!!!"


És olyan bunkóak tudnak lenni!! Beírják hogy te kivagy és mér vagy itt? Ilyenek. Amikor én voltam 10 éves ugyan akkor senki sem volt ilyen. Most miér?

2011. jan. 25. 21:31
 6/22 napietus ***** válasza:
szerintem társasága válogatja. vannak ma olyan gyerekek, akik sokkal okosabbak és tisztelettudóbbak, mint ahogy én visszaemlékszem a kortársaimra. főleg a fiúkra vonatkozik ez. én most vagyok 29, tehát 14 éve voltam annyi, mint Te most :)
2011. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
nem nem ilyenek...ezek csak szánalom r*bancok -.-" nem mindenki ilyen nyugi :D
2011. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát remélem. 30 éveskoromra mik lesznek ezek? Lázadók terroristák?? XD
2011. jan. 26. 19:30
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves lányként mondom azt, hogy a magyar egy nagyon szép nyelv. :) Pedig hidd el, nekem is ezek típus tini szórakozások jártak: buli, pia, haverok. Természetesen csak mértékkel. :)

Egyszer volt lehetőség, hogy az iskolával elutazzunk Erdélybe. Kicsit régebbi fogalmazás, és beszéd stílus volt, de nekem nagyon tetszett. :) Ez egy éve volt, azóta is azt mondom, hogy a magyar egy nagyon szép nyelv. :)

2011. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ezen beszartam a röhögéstől. Ilyen sz*ar weboldalt még nem láttam soha.
2011. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!