Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők és gyerekek! Hogyan...

Szülők és gyerekek! Hogyan vehetném rá anyáékat egy új telefonra?

Figyelt kérdés

már 5 hónapja nincs telefonom )-:

és megyünk pestre oszttállyal és már kéne, de akárhányszor utalok rá vagy említem mintha nem hallanák meg!!

Mit ajánlotok??

L/16

és csak 12 e lenne


2011. ápr. 1. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
16 évesen teló nélkül? Engem el se engednek nélküle. Oké, nem kell egy iPhone4, de azért egy középkategóriás pl. Sony Ericcson szerintem belefér. Mondd meg nekik, hogy a biztonságod érdekében, és ez így is van.
2011. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom, ők is, de arra hivatkoznak hogy nincs rá keret, pedig van csak nem akarják -.-
2011. ápr. 1. 19:23
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Honnan tudod, hogy van? Lehet, tényleg nincs, nem tudhatod mire, és mennyi másra kell a pénz. De miért nem mondod, hogy akkor összevont ajándéknak névnap, szülinap telefont szeretnél, vagy pénzt kérsz, és összespórolod magadnak.
2011. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, ha lenne rá pénzük, vennének.

Képben vagy egyáltalán a család anyagi helyzetével?

Akár említsd meg, hogy egy igazán egyszerű, használtat vegyenek.

2011. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ez így már mindjárt más. Lehet, hogy te nem veszed észre az agyagi helyzeteteket, de bajban vagytok. Ne könyörögj, gyűjtögess inkább, így nagyon megbánthatod a szüleidet.

2011. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mivel én élek itt, így tudom, hogy van. Akkor nem szívnának el napi 4-5 doboz cigit stb... napi 3 sör meg ilyenek

+ olyanok amiket most nem írok le

Na most is így gondoljátok???

Nem könyörgök és spórolok, de mivel megloptak így az össz pénzemnek nuku

2011. ápr. 1. 19:37
 7/17 anonim ***** válasza:
A családi gondjaidat itt, ezen az oldalon senki sem fogja tudni megoldani. Ha nem vesznek, akkor nincs az a varázslat, amivel rá lehet őket fogni.
2011. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, elmész szépen dolgozni és 5e-ért már kapni - ha nem is csúcsszuper - de működő telefont újonnan.


Nagy lány vagy már, oldd meg magad.

2011. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Tökéletesen megértelek. Nálam is ez ugyan ez van. Napi 4 doboz cigi, drága piák. Aztán nekem nem képesek venni egy új telefont, pedig csak egy Galaxy S kéne.

16F

2011. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Csak" egy Galaxy S? Nahát.... igazán smucigok
2011. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!