Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy kis közvéleménykutatás.13-...

Egy kis közvéleménykutatás.13-18 éves FIÚK! Titeket zavar, ha a lányokon van egy kis felesleg, pl egy hurka a hason, vagy mondjuk narancsbőrös a fenekük, combjuk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Már nem azért... de a narancsbőr az a lányoknál egy természetes folyamat. Ide "raktároznak", ahogy az állatok is. Ez a gyermeknevelésben nagyon fontos sejtünk. Nem azért a két fillérért, de én a csajoknak nagyon ajánlom a sok víz fogyasztását. Az nem tartalmaz kalóriát, így méregltelenít is. Ha a fiúknak a modellek az inspiráció, megértem mert gyönyörűek. A KÉPEKEN! Azért mert retusálva van minden apró-kis pötty.
2011. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
9%

Háát...ha eloszlik az a hurka, akkor elmegy :D

A narancsbőrt is elfogadom kismértékben :D


13/F

2011. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!