Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van ilyen tábor valahol...

Van ilyen tábor valahol Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olyan tábor, mint amilyen a Camp Rock:D Nem, nem nézek Disney csatornát, ezt az egy filmjüket láttam, és nagyon megtetszett... Tehát valami zenélős, éneklős, barátkozós tábor:) Tud valaki ilyesmit? kezdő gitáros&énekes vagyok amúgy:)

13L


2011. jan. 26. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha van is ilyen zenetábor Magyarországon akkor az nem olyan lesz mint Camp Rock filmben(én is láttam)
2011. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyen zenei táborok, de így most nem tudok neked mondani. esetleg keresgélj itt:

[link]


:)

2011. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Animal Cannibals tábor van!

mondjuk az inkább HipHop-os (nem tudom milyen zenét szeretsz.)

Én tavaly voltam és nekem nagyon bejött. ;D

2011. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha érdekel , részletesebben itt :

[link]

2011. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
inkább az olyasmi zenéket szeretem, amiket Mika csinál:)
2011. jan. 27. 17:37
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Tutit,hogy vannak.

Én táncolok és mindig megyek táborokba (mondjuk külföldre inkább),de Magyarországon én kutyás táborba voltam ahova a kutyámmal mentünk szóval ha már ilyen van akkor zenélős is simán van dögivel :D

Keresgélj.

Amúgy én nézem a Disneyt mint mindenki kb a suliból,szóval nem értem,miért hangsúlyoztad ki,hogy nem nézed :D nem hiszem,hogy itt bárki is leszólna miatta,na mindegy..csak leírtam.


Amúgy 100000%,hogy van ilyen tábor,barátnőm is gitáros jópár éve és szokott menni ilyen zenei táborokba :)

2011. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen egy agybutító sz*rnak tartom azt a csatornát, ezért hangsúlyozom, hogy nem nézem
2011. jan. 27. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Erdélyben gitártábor. Fantasztikus, csak ajánlani tudom mindenkinek. életem egyik legnagyobb élménye

21-L

2011. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és esetleg nyugat dunántúlon?
2011. febr. 14. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-27 14:04


AC táboooooor! xD nah igen az... de szerintem nem egy 13 éves lánynak találták ki, főleg ha egyedül menne.. :D

2011. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!