Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magyarországon mennyi a szülő...

Magyarországon mennyi a szülő nők átlagéletkora? Meg lehet nézni valahol, hogy más országokban mennyi?

Figyelt kérdés
Pl. arra gondolok, hogy az első szülés átlagosan hány éves korban történik országonként.
2009. jún. 25. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez sok mindentol fugg!pl en canadaba szulom a masodik gyerekemet de en 30 eves vagyok,mikor a lanyomat szultem 2007 be mindenki aki akkor szult joval idosebb volt nalam es elso masodik gyerekuket szultek akkor. ugyis bantak velem mintha gyerek lennenk en is...
2009. jún. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez ismerős, én 21 évesen szültem az első gyerekemet és nálam is mindenki idősebb volt a kórházban.
2009. jún. 25. 03:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.Bizony kitolódott a ygermekáldás.Első gyermekemet 20 évesen szültem a 2.-at most 36 évesen.Kb 30 felett volt a legtöbb kismam akivel talcsiztam,volt aki 36 éves volt és az első gyermekét várta,barátnőm 37 éves és nem jön az baba,most várná az elsőt.De nem bántam meg a kései szülést,totál más mint 20 évesen.Igazi babázás,igazi öröm.tök jóó.
2009. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-on 29 év az átlagéletkor első szülésnél.
2009. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan szültem,mint a 2.válaszoló,19.5 illetve 35.5 évesen.A pici 13 hós,és amikor született a khzban a legtöbb kismama 30 körül volt,és szinte mindenki az első babáját szülte.
2009. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 24 évesen jött az alső, 26 évesen a második. Több babát már nem tervezünk. Azt hiszem 2 év elteltével is már máshogy gondolkodik az ember, vagy lehet a tapasztalat, de most másként élem meg.
2009. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

36 évesen szültem az első babám.


Nem azért, mert eddig nem akartam, hanem mert azt mondták a klinikán, hogy SOHA nem lehetek terhes!!


AZtán pár éve összeismerkedtem egy pasival, akitől mégis lett egy gyönyörő, értelmes, egészséget kislányom, aki jelenlet 15 hónapos és imádom!!

2009. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!