Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan nagy baj hogy...

Miért olyan nagy baj hogy szabadidőmben gépezek?

Figyelt kérdés
Eleve a hétvégén kívül minden nap van valami különórám (péntekenként 2 is), szóval annyival kevesebbet vagyok otthon. Ha hazajövök, leckét írok, eszek, játszom a húgommal, ilyenek és csak utána gépezek. Ha hívnak segíteni, vagy enni, akkor is egyből megyek. Régen olvastam, csak az a probléma, hogy az itthon lévő könyvekből mindent kiolvastam, az iskola könyvtárából szintén (nagyon pici könyvtár, elférni se lehet benne, 10 szekrény van kb.), ill. egy könyvtár van a városban, az is nagyon kicsi és minden könyvet kiolvastam már, ami érdekel... Hosszú távon nagyon drága lenne könyveket venni, szóval olvasni se nagyon szoktam... Tehát annak ellenére, hogy a gépezés csak kitölti az unatkozással is eltöthető időmet, (csak gyk, msn, vicclap és néha facebook), teljesen ki van akadva rám anyukám, pedig még azt se mondhatja hogy a tanulás rovására megy (félévkor 2 négyesem volt, az is csak info és töri). Mit csináljak?
2011. febr. 1. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezeket.
2011. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, ha mondom hogy ugyanúgy négyes-ötös lesz a dogám, hiába gépezek, de nem hatja meg, csak annyit mond hogy attólmég ne gépezzek. Azt is ki szokta találni hogy az "msn nyelv" miatt romlani fog a helyesíráom. 2 éve van saját gépem (apumtól), ha ezidő alatt nem tudta elrontani a hogy helyett csak 'h' írása, meg a többi rövidítés, most se fogja.
2011. febr. 1. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Én valami ilyesmit mondanék: "Tudod, anyu én nagyon igyekszem, hogy az iskolában a lehető legjobban teljesítsek. Viszont néha kell egy kis pihenés. Mint a már említettem a számítógép nem megy a tanulás rovására. Be kell ismerned, jók a jegyeim, épp ezért sajnálom, hogy nem bízol meg bennem annyira, hogy ezt a fajta pihenést megengedd. Abba hagyom a gépezést, amint azt látom, hogy romlanak a jegyeim, de addig is, kérlek ne vitatkozzunk ezen."

Szóval ilyet:D Nem tudom, mennyire válik be. Sok szerencsét!

2011. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik anyudnak, hogy gépezel, kérj gyönyörű és minél drágább könyveket. :) Ha ennyire nem akarja megengedni, hogy gépezz, legalább húzz belőle hasznot. Előbb-utóbb nem fogja bírni a pénztárcája, és belátja, hogy a gépezés sem rossz időtöltés. Egyébként meg kérdezd meg tőle, hogy mit képzelt el, mit csinálj a szabadidődben. 22/N
2011. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. =) Nincs most itthon anyum, de amint hazajön, kipróbálom amiket írtatok.
2011. febr. 2. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Féltékeny a gépre ennyi. Azt szeretné,hogy vele töltsd ezt az időt. Segíts a házimunkában stb.

Szeretethiányos.

2011. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehát írtam, hogy ha hív segíteni, sétálni vagy bármi, akkor megyek, csak amikor nem tudok mit csinálni, akkor gépezek.
2011. febr. 7. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
21:10-es vagyok. Majd írd meg hogyan alakultak a dolgok:) Sok sikert mégegyszer!
2011. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még azóta is tartja magát ahhoz anyum, hogy túl sokat gépezek és hogy nem kéne. Technikán megtanultunk kötni, úgyhogy azzal fogom kitölteni minimum a szabadidőm felét. :D
2011. febr. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!