Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a szabadidőmben?

Mit csináljak a szabadidőmben?

Figyelt kérdés

Egész nap itthon ülök, és gitározok, vagy gépezek.

Nem igazán tudok beszélgetni másokkal, olyan dolgok amikhez "értek" szeretek, nem érdekli a korombelieket.

Mit tudnék csinálni? Hol/hogyan tudnék barátokat haverokat szerezni? Falusi vagyok szóval nem sok a lehetőség. :$

14/F


2011. febr. 11. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
véletlenül nem tominak hívnak?
2011. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem XD
2011. febr. 11. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez a helyzet... nem tudok korombeliekkel beszélgetni, és általában csak a szobámba ülök és rajzolgatok... am lehet, hogy jó lenne ha eljárnál valami tömegsportra (kosár, foci stb.).. de nemtudom, hogy ez mennyire érdekel
2011. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem kötözködés képp de ha unatkozol akkor <--- oda oldalra beírod hogy : mit csináljak ha unatkozok , vagy hasonlót és megnézegeted a kérdéseket. nem is unatkozol és később se fogsz remélhetőleg mert sok választ írtak azokra a kérdésekre :)
2011. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kosárlabdát rühellem mert piszkos lesz a kezem és azt nem birom :D A focira meg az a srác is jár akinek a barátnőjébe szerelmes vagyok és az meg xar :S
2011. febr. 11. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Jár el terepre futni(tájfutás), biciklizés, ha falun laksz, akkor gondolom kertes ház. Menj ki, játssza kutyával(ha nincs fogadj egyet örökbe), vidd el sétálni. Nem muszáj pont ugyanolyan korúakkal barátkozni. Nekem pl. világ életembe idősebb korosztályból voltak a barátaim. Velük értettem meg magam. Biztosan van azért valami lehetőség nálatok is(esetleg kávézó, pizzázó..ilyesmi), ahol fiatalok is megfordulnak. Falun amúgy is mindenki ismer mindenkit, próbálj meg valahogy azok közelébe férkőzni, akiknek hasonló az érdeklődési köre, mint a tiéd. A mai világban már a net is sokat segít(az én időmben még nem volt), msn-en esetleg közösségi oldalakon felveheted a kapcsolatot velük. Onnan pedig minden megy a maga útján. Légy nyitott! Minden jót!
2011. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jelentkezz onkentesnek allatmenhelyeknel, ott ugyis szoktak mas fiatalok is lenni, hatha veluk ossze tudsz baratkozni (mikozben segitesz az allatoknak is). Menj el a helyi bolthoz es kerdezd meg, hatha nincs e valami hetvegi raktarmunka vagy valami a szamodra, igy egy kis penzt is tudnal keresni mikozben lefoglalod magad.

Nezz korul, hatha valamelyik kozeli varosban van gitartanfolyam, ahol hasonlo erdeklodesu fiatalokkal talalkozhatsz. Esetleg a neten is utananezhetsz, hatha a kozeledben van valami uj banda aki pont gitarost keres?

2011. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
nézz animét:D
2011. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Utolsóval egyet értek
2011. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
44%

Én íjászkodásba kezdtem,amikor sokáig nem voltam haveri közegben!

Kb 40 ezerből vettem tradis íjat,vesszőket,felszereléseket!

Engem nagyon le tudott kötni!Amellett hogy hazafias,szerintem roppant nagy koncentráció,önuralom,magabiztosság kell hozzá.Valamint erőben is fejleszt,így nem tunyulsz el a gép előtt,és ezért el sem kell járni messzire otthon közelében is végezheted!


Én később elmentem egy pár edzésre amit a közelben lévő egyesületek szerveztek,és pár hónap múlva már elszállítottak magukkal buhurtokra,rendezvényekre.

Sok új embert ismertem meg.

És ez még mindig csak 1 lehetőség az 1000,meg 1000 elfoglaltság közül!

2011. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!