Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha éhes vagyok, ha nem,...

Ha éhes vagyok, ha nem, mindig rágcsálok valamit:S hiába tanulok, gépezek. Vagy csinálok bármit is, közbe mindig van nálam valami ennivaló:/ ez ellen mit lehet tenni? Mármint. Van e olyan dolog amitől ez elkerülhető?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, ahhoz képest nem is látszik annyira,(63 kg) de nem akarom h a továbbiakban még nagyon sok plusz kilóhoz vezessen :/

vagy nálatok ez hogy van?:/:)

és esetleg tudtok valami jóféle mozgásokat, itthonra (így a tél miatt?!)

előre is köszönöm !!!!!!:)


2011. okt. 18. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit szólnál napi 1 óra sétához? Rágcsálnivalót ne vigyél magaddal!
2011. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
inkább rágózz, bár az sem a legjobb....:S
2011. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a víz legyen veled:)
2011. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egyél olyan dolgokat amik nem hízlalnak. pl: alma, répa,vagy szimplán a sima kekszekből csak mértékkel,vagy mindennek a diétás alternatíváját.
2011. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

én megint csak azt mondom, ha az életedet (lelked stb.) és az étkezésedet rendbe rakod, akkor nem fogod igényelni ezt a rágcsálás dolgot. így pedig könnyebb abbahagyni is.

embernek való mozgás a tájbox-szal és az ökölvívással kezdődik. ezek erősítenek, javítják az állóképességed / reflexeket, pörgetik a szervezetet, fölösleges ezek alá adni.

2011. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aczél mostanában fura válaszokat írsz. 15 éves lányt elküldesz boxolni?
2011. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

én eddig is a küzdősportokat tartottam megfelelően fejlesztő jellegű és intenzív edzésnek. vagy a 15 éves lány teste (izomzata, keringése, idegrendszere) kevesebbet érdemel?


az csak egy szokás, hogy 15 éves lányok nem szoktak boxolni.

2011. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mert most.. 1 óra séta? esélyesebb, hogy azt fogja követni amit te írsz, de ezzel nem egészséges lesz, csak tesz valamit az egészségéért. de szerintem mindketten tudjuk ez milyen messze van egy fitten tartott emberi testhez képest.
2011. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fokozatosság! Aki eddig csak tanult meg gépezett, és közben nasizott, az az első boxedzés 10. percében sírva fakadna, és hazaszaladna... Izé, hazasétálna. :-)
2011. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mindenki úgy ment le az első edzésére, hogy előtte nem volt azon az edzésen.
2011. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!