Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak szabadidőmben?

Mit csináljak szabadidőmben?

Figyelt kérdés

Sokszor unatkozok, és nem tudom mit csináljak. Gépezni, tévézni, amőbázás. Ezeken kívül mit csináljak?


11/f


2010. jan. 18. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk menj ki a hóra.Lehet,hogy ilyen többet nem lesz.Ha pedig most unatkozol,akkor menj feküdj le,holnap úgyis suli.

Vagy tanulj!!!Én ennyi idős koromban nem igen tudtam unatkozni!

2010. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

legyél sokat a szabadban! télen,nyáron, mindig :) menj a haverokkal sétálni,biciklizni,kutyát sétáltatni, stb...és keress valami délutáni szakkört, ami lekötne(nekem pl minden délutánra jutott egy a te idődben :) )


21/L

2010. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerepjáték.A barátaiddal kezdjétek el valamelyiket-MAGUS,AD&D,Vampire,stb...-,soha többet nem fogsz unatkozni.:)A neten találsz szabálykönyveket,letölthető karakterlapokat,kalandmodulokat,segítséget.
2010. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Társasozz a szüleiddel / barátaiddal, menj ki a levegőre, sportolj, fejts rejtvényt, olvass, látogasd meg a nagyszüleidet stb. :)
2010. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
keress barátokat. focizz.ha van tesód vagy kutyád játsz vele. segits a szüleidnek főzni, sütni stb.
2010. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvass,rajzolj,társasozz,hangszeren gyakorolj,tanulj (ha nem vagy 5ös akk nem is árt) ne punnyadj egész nap TV/gép előtt! Haverok,bicikli,minden más, gondozz növényeket! Én kaktuszokat gyűjtök és nagyon sokat bírok velük foglalkozni! Gondozd a háziállatod! Annyi lehetőség van az életben ne az elektronikus szerkentyűk előtt töltsd!
2010. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!