Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki ha egy fiú közösségbe...

Ciki ha egy fiú közösségbe (suli-ba) használ szőlőzsírt?

Figyelt kérdés
13/F aszt szeretném megtudni hogy ciki-e,// meg ciki ha szemöldök csipeszt használok,?(szemöldököm szedem)
2011. febr. 2. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki!
2011. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem. legalább ápolt vagy,ez fontosabb !! :) 13.l
2011. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ciki az tudod mit jelent?

szerintem az hogy a téged körülvevő embereknek mi a véleménye ,amennyiben az nem szép ,esetleg "gáz" szerintük akkor az =CIKI


akkor ciki ha a többiek úgy gondolják, ha igen úgy tudod megváltoztatni a véleményüket hogy jól reagálod le ha valaki beszól neked


én is ezen vagyok 17F

2011. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Én is fiú vagyok, és használok szőlőzsírt, persze nem csak úgy poénból. Szükségem van rá, mert állandóan kirepedezik a szám, ha ezt valaki nem érti meg, hát tehet egy szivességet :) A szemöldökszedést sem találom kivetendőnek, legalább adsz a külsődre.
2011. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

13 évesen van, aki ki fog gúnyolni emiatt, mert még gyerekek vagytok. Pár év múlva már egyáltalán nem ciki. A szemöldökszedéssel vigyázz!!! Nehogy csajosra szedd, mert az megalapozza a hírneved egy időre, inkább bízd szakemberre, menj el kozmetikushoz vele, ők olyanra szedik, hogy nem feltűnő, hogy szedve van.

A szőlőzsír olyan, ha használod, és egyszer nem, cserepesre szárad a szád tőle,beszívódás után egyből feszül és húzódik a szád, azaz hozzászokik a szervezeted. Ajánlani tudom a Forever living aloe lip-jét, ez az egyetlen ajakír, amit gond nélkül tudtam használni, nem mellesleg fele annyiszor kell vele kenegetni, mint mással.

Hajrá, és örülök, hogy vannak 13 éves fiúk, akik foglalkoznak magukkal!!!!

2011. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ha közösségbeN, sulibaN használ szőlőzsírt.
2011. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
50%
Lehet én vagyok a régimódi, de én gey középiskolás srác vagyok és szerintem nagyon gáz, ha egy gyerek már ált. iskolában kenegeti magát. Ha szükség van rá oké, ezt megértem, de ne közösségben hanem pl a mosdóban. A lányoknak ugyan ezt. Sminkeljenek otthon, a WC-ben vagy sehol. Nem vagyok rá kíváncsi, és nem is tartozik rám. FÜRDŐSZOBA!
2011. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a szőlzsírban mi a ciki, nyilván nem úgy csinálja, hogy "na, mindenki lássa, mit csinálok". A másikhoz meg mi köze van a többieknek? Minek mondod egyáltalán? Nem mindegy?
2011. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem az :)

De hát vannak olyanok akik csak csesztetni tudják az embert :S

13/L

2011. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az,hogy ciki,de azért tényleg ne közösségben kéne kenegetni magad.

Elmész a mosdóba vagy bármi..

2011. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!