Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mér kezelik ugy a kamaszokat...

Mér kezelik ugy a kamaszokat mint vmi külön állatfajt?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok , és ahogy igy olvasgatom a kérdéseket, mindig ugy bezsélnek a kamaszokról mint vmi álatfajról, és a felnőttek is mintha értenének hozzánk, mintha egy tudomány lennénk. elhiszem hogy ők is voltak kamaszok, de ők nem MI! nem érthetnek meg minket!és ezekután ugy kezelnek mint aki elkapot vmi kórt és ki kéne kezelni belőle minket!!
2009. febr. 8. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Igen,nagyon jól írod le a kamaszkort.Valóban kigyógyul ám ebből a többség,(a szerencsések legalább is)csak most még nem hiszitek el:)))))))))))

Nekem is van kamasz fiam,16 éves,de szerencsére nincsenek égbekiáltóan szörnyű dolgok nálunk(még)remélem nem is lesznek.2 leányzóval pedig előtte vagyunk még ennek a kornak.Egyébként minden kornak megvan a maga szépsége nehézsége.Most lázadtok,ez is természetes.Én szinte bármit megengedek,(kivéve az alvilági dolgokat drog,pia cigi...stb..)azt szeretem ha a gyerekeim jól érzik magukat.Az egyetlen kikötés a tanulás.Arra harapok,mert tudom,hogy most alapozhatja meg a jövőjét,vagy most szúrhatja el.És nagyon nem mindegy,mégha most ez sem hihető.

Minden jót,üdv.

2009. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ami kamaszkorunk nem téveszthető össze a mai fiatalok kamaszkorával. Kamaszok voltunk, de szerintem szemtelenek nem( tisztelet a kivételnek! ha van ílyen).

Nekem is van kamasz gyermekem, megpróbálom felvennia ritmusát, megérteni, hogy mikor miért gondolkodik úgy ahogy. Több- kevesebb sikerélményem van. Szerintem a megértés nem csak a szülőkön múlik!! Talán nektek is a dolgok mögé is kellene nézni, hogy ha valamit ellenzünk azt ,miért tesszük. Szerintem minden normális szülő próbálja megérteni és, igen kizeleni,kivédeni a mai "kórt"gyermekéből.

De ezt csak akkor fogod igazán megérteni, ha te is belépsz sorainkba, és lesz gyereked, akit mindentől próbálsz tűzön-vízen megóvni.

2009. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

Először azt hittem, egy okos, értelmes kamasz vagy, de a mondandód vége elárulta, hogy te is csak egy kis lázadó kamasz vagy.

Midnen kamasz azt hiszi, hogy ővé a világ sértettsége, de majd elhiszed, hogy mindneki valóban jót akar neked most, amire azt gondolod, hogy hülyeség.

Hidd el, anyád ismer a legjobban, és tud mindent rólad-még ha te ezt ne is így gondolod. Nekem erre huszonévesen kellett rájönnöm...

2009. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 timido ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok(lány), és én is sokszor hallom ezt a kamasz dolgot, de én úgy állok hozzá, hogy akinek nem inge, ne vegye magára. Utálom a cigit (még soha nem cigiztem) és az alkoholt is utálom, meg minden ilyen butaságot(ami általában a kamaszok körében felkapott) Szóval ha szerinted ezek nem vonatkoznak rád, egyszerűen hagyd elmenni a füled mellett. :)
2009. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
végre egy kamasz irt..xD énsem élek ezekkel a dolgokkal. és ugybirom, kiírom a kérdést, hogy mi a bajom, erre ugyanugy irnak vissza, mint ahogy aztmondtam: mintha vmi állatfaj lennénk... de ezt a tanácsot megfogadom, ezentúl eleresztem a fülem mellett...+próbálom:P
2009. febr. 14. 17:05
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem állatfajnak tekinti a kamaszokat. De az esetek többségében a szülői aggodalmat, óvaintést támadásnak veszitek. Csak féltünk Titeket, mert olyan hamar ki tud siklani az ember élete, hogy a fiatalok ezt észre sem veszik.. Ez a "Nem ért meg senki" dolog idővel elmúlik a többségnél.
2009. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
76%
kamasz vagyok....van benne valami, igazad van nem értenek meg minket....de hagyjad....a nagyok már elfelejtették XD
2009. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
én is kamasz vok és tökre igazad van nemtudnak bánni velünk
2009. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
most látom irnak páran a felnöttek hogy bezzeg az én időmben nemvoltunk ilyenek de szerintem ők se voltak külömbek és külömben is csak magukat okolhatják hogy igy neveltek ennyi
2009. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Hát én nemtom...én is kamasz vagyok, és észris vettem, azt hiszik a felnöttek, hogy olyanok vagyunk, mint ők voltak...ez már a XXI. század, nem a 20. ... teljesen más már a világ...nem tudják belöl milyenek vagyunk, nem ismernek minket, pedig meg vannak ggyözödve rólla:)
2009. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!